کد خبر: 647003
تاریخ انتشار :

مدرک معتبر مهارت های کلینیک زیبایی

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

 

با توجه روز افزون مردم کشورمان به مقوله ی زیبایی  در حوزه ی پزشکی زیبایی نیز  تغییر و تحولات بسیار زیادی صورت گرفته است. دیگر نیازی نیست که نگران کم پشتی ابروی خود یا چروک صورت خود باشید. چرا که می توانید ابروهای خود را پر پشت کنید و یا برای جوان شدن و لطافت صورتتان بوتاکس تزریق کنید. شاید هم شما پزشک یا پرستار مجربی باشید که مایل هستید دوره های مربوط به این دو حوزه را بگذرانید پس حتما این مطلب را تا انتها مطالعه کنید

کاشت ابرو چیست و دوره ی کاشت ابرو

ابروهای نازک یا از دست رفته شرایطی است که در بسیاری از افراد مشاهده می شود. این ظاهر را می توان تا حدی یا به طور کامل با مداخلات خارجی برطرف کرد. اگرچه روش‌های آرایش دائمی، خالکوبی و روش‌های مشابه وجود دارد، اما کاشت ابرو برای نتایج بهتر روش ارجح‌تری است. هنگامی که چهره تحت یک ارزیابی کلی قرار می گیرد، هر عنصر با ویژگی های خود بیان و ظاهر خود را تغییر می دهد. ابرو نیز در یکپارچگی صورت بسیار مهم است. ابروهای نازک یا فقدان ابرو می توانند باعث نقص حالت چهره شوند.

به اندازه ساختار ژنتیکی، کاشت مو را می توان در شرایطی مانند ریزش و کوچک کردن ابرو در نظر گرفت. کوتاه کردن یا برداشتن مداوم ابرو گاهی اوقات باعث از دست دادن دائمی می شود.

با توجه به تغییر در زیبایی و حس مد، ممکن است خواسته هایی برای تغییر ساختار ابرو وجود داشته باشد. در حالی که در دوره قدیم از ابروهای نازک استفاده می شد، امروزه استفاده از ابروهای پرپشت و پرپشت رواج بیشتری پیدا کرده است. بنابراین آرایش دائمی نوعی خطر است. طبیعی ترین راه حل می توان گفت کاشت ابرو است.

توسعه کاشت مو امکان انتقال مو را در بسیاری از مناطق فراهم کرده است. با شروع کاشت مو، روش‌های جدید کاشت ریش و ابرو را به وجود آورد و پتانسیل‌های نامحدودی را در اختیار افراد قرار داد تا برای خود انجام دهند.

کاشت ابرو چگونه انجام می شود؟

روش FUT که در کاشت مو استفاده می شود برای ریش استفاده نمی شود. موفق ترین و سالم ترین نتایج با استفاده از روش FUE از سال 2003 به دست می آید. بزرگترین مشکل در این زمینه عدم آموزش روش FUE و مجبور شدن متخصصان به یادگیری و توسعه این تکنیک به تنهایی است.

موهایی که برای ابرو کاشته می شوند از پشت سر گرفته می شوند. ناحیه ای به اندازه 1 سانتی متر یا کمتر روی پشت با تراشیدن اصلاح می شود. در این ناحیه ریشه موها یکی یکی گرفته می شود تا از 0.6-0.7 میلی متر بزرگتر نباشد. هدف از نازک بودن این مو ها این است که هیچ اثری از خود باقی نگذارند.

موهای گردن باید در اسرع وقت کاشته شوند. در روش FUE این فرآیند چندین بار تکرار می شود.

موضوع دیگری که در پیوند باید به آن توجه شود، زاویه است. بر خلاف مو و ریش، موهای ابرو بیشتر موازی با صورت هستند. بنابراین باید در زوایای 25-30 درجه کاشته شوند. اگر پیوندها به این روش پیوند نشوند، نقص های جدی در ساختار ابرو، موها در حالت عمودی و تغییر شکل کلی ایجاد می شود.بنا براین بسیار مهم است که خود را به دست چه کسی می سپارید همچنین اگر می خواهید توانایی کاشت ابرو را به دست آورید بسیار مهم است که کجا دوره کاشت ابرو را می گذارنید.

8

خطرات کاشت ابرو چیست؟

بزرگترین خطر در این زمینه عدم آگاهی پزشکی است که برنامه را انجام خواهد داد. از آنجایی که این روش یک فرآیند آموزشی نیست، پزشک با دانش خود پیش خواهد رفت. بنابراین تصمیم به انجام این کار با افراد کم تجربه می تواند مشکلات جدی ایجاد کند.

هیچ ریسکی قبل، حین و بعد از معامله وجود ندارد. کاشت ابرو به درستی در محیط استریل بدون هیچ مشکلی به پایان می رسد.

چه کسی ممکن است تحت این روش قرار گیرد؟

سن در این عمل اهمیتی ندارد.

افرادی که به دلیل بیماری ژنتیکی دچار ریزش ابرو می شوند،

ابروهای نازک طبیعی به دلایل ارثی،

ریزش مو در اثر زخم، جوش یا عوامل آسیب زا و بدشکلی در عضلات،

ریزش مو به دلیل کوتاه کردن مکرر ابروها.

9

دوره بوتاکس و فواید آن

تزریق بوتاکس یکی راحت ترین روش ها برای حفظ شادابی پوست شما می باشد. اما چرا پزشکان و یا پرستاران باید این دوره را بگذرانند

ساعات کاری کمتر

با گذراندن دوره ی بوتاکس امکانی که برای شما فراهم می شود آن است که ساعات کاری کم تری کنید.شما می توانید از ۹ صبح تا ۵ بعدالظهر سر کار باشید

پول بیش تر!

گذراندن دوره ی بوتاکس می تواند یک انتخاب شغلی پرسود باشد. با توجه به اینکه بیمار به طور متوسط پول مشخصی را برای هر درمان بوتاکس (1 تا 3 ناحیه) هر 3 ماه  یک بار پرداخت می کند، فقط چند بیمار در هفته کافی تا شما درآمد خوبی با وقت اندک تری که می گذارید کسب نمایید.

با بیماران خود ارتباط برقرار کنید

یکی از بهترین فرصت‌هایی که توسط مطب خصوصی ارائه می‌شود، فرصت دادن زمان و تمرکز به بیماران و ایجاد یک رابطه حرفه‌ای پایدار است که برای دو طرف سودمند است.

خلاقیت! خلاقیت!خلاقیت!

بوتاکس را می توان برای کانتورینگ پایین صورت، لیفت ابرو و همراه با پرکننده های حجم دهنده برای ایجاد نتایج زیبای مختلف استفاده کرد. اگر جنبه هنری دارید که با تمرینات بالینی تغذیه نمی شود، آموزش بوتاکس بهترین راه برای تمرین خلاقیت شماست.

به یادگیری ادامه دهید

دوره ی ژل و بوتاکس یک رشته جوان است. هر هفته رویه ها و محصولات جدیدی در این حوزه ظاهر می شود.این علم هر روز در حال گسترش یافتن است و بسیار علم جوانی می باشد بنابر این می تواند یک فرآیند مداوم کشف و لذت بردن باشد!

دوره ی بوتاکس و کاشت ابرو را کجا بگذرانم؟

همانطور که گفتیم بسیار مهم است که این دوره ها را کجا بگذرانید چرا که دوره های بسیار تخصصی و حساسی هستند پیشنهاد ما مرکز سلامت ایرانیان است. چرا که استادان بسیار مجربی در این زمینه دارد و همچنین پس از اتمام دوره مدرکی تایید شده توسط دانشگاه علوم پزشکی به شما می دهد که قابل استعلام از دانشگاه علوم پزشکی می باشد. برای اطلاعات بیش تر و کسب آگاهی درباره ی دوره های مختلف مرکز سلامت ایرانیان می توانید به سایت این مرکز سری بزنید!

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها