کد خبر: 647323
تاریخ انتشار :

خبر خوش وزیر برای بازنشستگان | خبر فوق العاده از همسان سازی حقوق بازنشستگان

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: به متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان اعتقاد داریم و همسان‌سازی برای بازنشستگان تامین اجتماعی هم اجرا خواهد شد.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

همسان‌سازی حقوق بازنشستگان  یعنی حقوق فردی که در گروه شغلی خود، حقوق پایینی دارد به کسی که حقوق بالایی دارد، نزدیک شود. در تازه‌ترین اظهار نظر رییس کمیسیون برنامه و بودجه تاکید کرده که اجرای همسان سازی حقوق بازنشستگان با هدف ایجاد عدالت در پرداخت‌ها در برنامه هفتم توسعه محقق خواهد شد.در حالی که قرار بود همسان‌سازی حقوق بازنشستگان از ابتدای سال در حقوق‌ها درنظر گرفته شود،اما تاکنون این طرح اجرایی نشده است. سه میلیون و 600 هزار بازنشسته در انتظار اجرای مصوبه قانونی همسان‌سازی حقوق بازنشستگان هستند.در ادامه آخرین اخبار از همسان سازی حقوق بازنشستگان را می خوانید.

در بند الحاقی یک تبصره ۲ لایحه بودجه آمده است:

 مبلغ ۹۰ هزار میلیارد تومان در اجرای ماده (۱۲) قانون برنامه پنج‌ساله ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران، بابت پرداخت بدهی دولت به سازمان تأمین اجتماعی و استمرار همسان سازی بازنشستگان تأمین اجتماعی.

 مبلغ ۹ هزار میلیارد تومان به سازمان بازنشستگی کشوری بابت استمرار همسان‌سازی بازنشستگان کشوری

نمایندگان مجلس مبالغی را برای پرداخت بدهی دولت به تامین اجتماعی برای استمرار همسان‌سازی بازنشستگان تامین اجتماعی و مبالغی را به سازمان بازنشستگی کشور و نیروهای مسلح بابت اجرای همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشگری در نظر گرفتند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها