کد خبر: 661480
تاریخ انتشار :

قیمت انواع ساندویچ پانل

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

 

بدون شک یکی از مهم‌ترین مواردی که در زمان خرید ساندویچ پانل مورد بررسی قرار می‌گیرد، قیمت آن است. در واقع قیمت ساندویچ پانل با توجه به مدل و کاربرد آن بسیار متفاوت است و همین امر سبب شده که لیستی از قیمت‌ها را در وب سایت‌های مختلف مشاهده کنید. البته گفتنی است که کیفیت سازه شاخص اصلی تعیین‌کننده قیمت است و همین امر سبب شده هزینه خرید این سازه در سایت‌های گوناگون با هم کاملا متفاوت باشد. برای دریافت قیمت مرجع این سازه می‌توانید به وب سایت دنیای ماموت به عنوان یکی از کامل‌ترین مراجع قیمت‌گذاری مراجعه نمایید. البته قیمت های موجود روزانه آپدیت خواهند شد و در هر زمان برای خرید ساندویچ پانل می بایست آخرین قیمت بروز رسانی شده را مشاهده نمایید.

 

ساندویچ پانل

عوامل مؤثر در قیمت انواع ساندویچ پانل

همانطور که عنوان شد موارد زیادی می‌تواند در قیمت این سازه تأثیر‌گذار باشد که از مهم‌ترین آن‌های می‌توان به متریال تشکیل دهنده آن اشاره کرد. در واقع کیفیت مواد اولیه نکته شاخص این ماجرا به حساب می‌آید و هرچه کیفیت مواد بالا باشد به تبع قیمت نهایی سازه نیز افزایش پیدا می‌کند، بدون شک این دو فاکتور رابطه موازی با هم دارند. البته عوامل دیگری نیز در این مقوله تأثیر‌گذار می‌باشند اما به دلیل پر اهمیت بودن مواد اولیه، این مورد در صدر جدول قرار می‌گیرد و خود به بخش‌های زیر تقسیم می‌شود:

  • جنس ورقه‌های فلزی
  • نوع فوم میانی
  • مدل و کاربرد ساندویج پانل

موارد عنوان شده از تأثیرگذار‌ترین موارد در قیمت انواع ساندویچ پانل به شمار می‌آیند که به دلیل داشتن تنوع در کیفیت امکان انتخاب‌های متعدد را برای شما فراهم می‌کنند.

 

قیمت انواع ساندویچ پانل

جنس ورقه‌های فلزی

ساندویچ پانل سازه‌ای مستحکم با قابلیت‌های متنوعی است که از دو ورقه فلزی به همراه یک فوم میانی تشکیل شده و قابلیت‌های زیادی به همراه دارد. دو ورق فلزی از جنس متفاوتی ساخته می‌شود که متداول‌ترین آن‌ها ورقه‌های فلز گالوانیزه است. درواقع این این ورقه با قیمت بسیار مناسب به نسبت موارد مشابه به بازار عرضه می‌شود و از مقاومت خوبی نیز برخوردار است. البته توجه داشته باشید که این ورقه‌ها نیز بر اساس میزان هزینه‌ی شما از کیفیت متنوعی برخوردار هستند و در صورت نیاز می‌توانید با انتخاب گالوانیزه با کیفیت از مزیت سازه مقاوم و مستحکم برخوردار شوید. گفتنی است که فلزات دیگری همچ.ن آلومینیوم و آلوزینک نیز در ساخت این سازه استفاده م شود که به دلیل قیمت بالا هزینه بیشتری به همراه دارند.

نوع فوم میانی

فوم میانی متریال دیگری است که نوع و کیفیت تزریق آن در میان ورقه‌ها از دیگر شاخصه‌های تأثیر‌گذار هستند. در واقع تزریق این فوم باید بر اساس استاندارد‌های خاصی انجام شود و تا فوم به سورت یک نواخت در میان ورقه‌ها قرار بگیرد. عدم توجه به این مقوله سبب می‌شود که پس از مدتی ورقه‌های گالوانیزه دچار فرو رفتگی یا برآمدگی شوند و در نهایت ممکن است بنیاد اصلی سازه با مشکل مواجه شود.

مدل و کاربرد ساندویج پانل

انواع ساندویچ پانل در مدل‌های متفاوتی طراحی و تولید می‌شوند و همین امر سبب ششده که قیمت آن‌ها کاملاً مختلف شود. در واقع این سازه با توجه به نوع کاربردی که دارد از مراحل تولید متنوع و ضخامت مختلفی برخوردار می‌باشد از این رو میزان متریال و مراحل ساخت آن کاملاً با هم فرق دارند پس بدون شک قیمت نهایی آن نیز متفاوت خواهد بود.

قیمت انواع ساندویچ پانل به چه صورت است؟

بدون شک مشتریان واقعی به دنبال یک سازه با کیفیت هستند که از قیمت مناسبی برخوردار باشد، در واقع چنان چه کیفیت ساندویچ پانل متناسب با هزینه تولید آن و کیفیت عنوان شده، باشد مشتریان به خریداران واقعی تبددیل می‌شوند. چرا که آن‌ها به دنبال این هستند که با صرف هزینه محصول با کیفیت را خریداری نمایند.

همانطور که عنوان شده قیمت انواع ساندویچ پانل بر اساس معیار‌های خاصی کاملاً متفاوت است که البته با توجه به نوسانات اقتصادی نیز این قیمت‌ها متغیر می‌باشند اما برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت روز این مصالح می‌توانید به وب سایت فروشگاه‌های آنلاین مراجعه نمایید. در این مجموعه‌ها لیست کاملی از انواع ساندویج پانل با کیفیت‌های متفاوت به همراه قیمت در اختیار شما قرار می‌گیرد و می‌توانید با توجه به بودجه خود سازه مورد نظر را خریداری نمایید.

نتیجه‌گیری

علاوه بر موارد عنوان شده، گزینه‌های ثانوی دیگری نیز وجود دارد که به صورت غیر مستقیم می‌توانند قیمت انواع ساندویچ پانل را تغیر دهند، از مهم‌ترین این موارد هزینه جابجایی، فروشگاه و مرکز خرید است. بدون شک مراکز معتبر، اعتبار خود را از راه فروش محصولات تاپ و منحصر به فرد کسب نموده‌اند از این رو سازه‌های این مجموعه‌ها از کیفیت بالا‌تری برخوردار هستند و به تبع با قیمت بیشتری به فروش می‌رسند.

ماموت به عنوان یکی از برترین مجموعه‌های فروش این محصولات با ارائه سازه‌هایی با کیفیت بالا و قیمت مناسب یک گزینه‌ایده‌آل است و شما می‌توانید در زمان خرید از این مجموعه با خیال راحت تجهیزات مورد نظر خود را انتخاب نمایید. جهت خرید و سفارش انواع ساندویچ پانل به وب سایت دنیای ماموت به آدرس https://mammutworld.com/ مراجعه نمایید.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها