کد خبر: 666764
تاریخ انتشار :

سیلانه سبز به بزرگترین هلدینگ آرایشی بهداشتی ایران تبدیل شد

سیلانه سبز به بزرگترین هلدینگ آرایشی بهداشتی ایران تبدیل شد
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

این روزها نام برندهای بسیاری را در حوزه لوازم آرایشی و بهداشتی می‌شنویم که خود مصرف‌کننده آنها هستیم. تحریم‌ها و عدم ورود کالاهای خارجی باعث شده که برندهای بسیاری به بازار محصولات آرایشی و بهداشتی معرفی شوند که برخی از آنها به برندهای نمونه در ایران و حتی خاورمیانه تبدیل شده‌اند. برندهایی مانند کامان، دافی و میسویک نمونه‌ای از این برندها هستند که محصولات آنها به محصولات باکیفیت بازار تبدیل شده‌اند. کرم‌های کامان به عضو جدایی‌ناپذیر از محصولات آرایشی مصرف‌کنندگان تبدیل شده‌اند و این موضوع در مورد دهان‌شویه میسویک هم صدق می‌کند. کیفیت بالا و به‌کارگیری فناوری و جدیدترین تکنولوژی‌ها در ساخت این محصولات، باعث شده که نام هلدینگ سازنده‌ی آن، این روزها بیشتر شنیده شود.

هلدینگ سیلانه سبز با مدیریت مازن حریری، بیش از ۲۰ سال است که در حوزه تولید محصولات آرایشی و بهداشتی فعالیت می‌کند و در حال حاضر دارای ۱۱ برند شامل کامان، آمبرلا، دافی، کدکس، کاپوت، میسویک، زنون، نینو، دکتر اُز و پیکسل است.

هلدینگ سیلانه سبز

شرکت تولیدی و بازرگانی سیلانه سبز یکی از بزرگترین تولید کنندگان، واردکنندگان و توزیع کنندگان محصولات آرایشی و بهداشتی در خاورمیانه است که فعالیت خود را در این حوزه از سال ۱۳۸۰ آغاز کرد. در حال حاضر این شرکت دارای بیش از ۱۰۰۰ نوع محصول است که تمام این محصولات در تمام استان‌های ایران در بیش از ۴۰۰ نماینده فعال در دسترس هستند.

خط تولید محصولات آرایشی سیلانه سبز در سال ۱۳۸۵ راه‌اندازی شد و بسیاری از این برندهایی که نام بردیم، در این سال به این مجموعه اضافه شدند. اما ماموریت سیلانه سبز، فراتر از تولید صرفِ محصول بوده و است. هدف اصلی سیلانه سبز و مدیر آن مازن حریری، معرفی سبک زندگی سالم به مشتریان و دسترسی آسان به محصولات آرایشی و بهداشتی برای همه است. برای تحقق این هدف، شاهد هستیم که تمام محصولات این شرکت در داروخانه‌ها، فروشگاه‌های لوازم آرایشی، هایپرمارکت‌ها و فروشگاه‌های آنلاین خصوصا وب‌سایت خود سیلانه سبز به نام لوکس ایرانا، در دسترس هستند.

توجه به عادات و ترجیحات خرید مصرف‌کنندگان در سیلانه سبز

مازن حریری

یکی از ارکان اصلی سیلانه سبز در تولید محصولات آرایشی و بهداشتی، توجه به عادات و ترجیحات خرید مصرف‌کنندگان است و این مهم در بخش تحقیقات بازار حرفه‌ای این مجموعه صورت می‌پذیرد. متخصصان هلدینگ سیلانه سبز با مدیریت و نظارت مازن حریری، در بخش تحقیق و توسعه، همواره در تلاش هستند که تمام نیازهای مصرف‌کننده را تامین کنند و تمامی محصولات با آخرین فناوری روز دنیا تولید شوند. به همین خاطر است که برندهای زیر نظر این شرکت، در میان برندهای برتر در ایران و خاورمیانه شناخته می‌شوند. توجه به مشتری را در این جمله از مازن حریری نیز می‌توان مشاهده کرد:

بالاترین کیفیت در تولید محصولات در سیلانه سبز

تمام محصولات در سیلانه سبز، در مجهزترین آزمایشگاه‌ها تولید می‌شوند و محققان سیلانه سبز، در یافتن مؤثرترین و ایمن‌ترین روش‌های تولید به این شرکت کمک می‌کنند. همچنین بخش کنترل کیفیت مجموعه سیلانه سبز نیز دارای آزمایشگاه‌های استانداردی می‌باشد که بررسی، آزمایش و تست محصولات را در بالاترین کیفیت انجام می‌دهند. تمام این موارد منجر به دریافت گواهینامه‌های متعدد شده است که برخی از آنها عبارت‌اند از:

  • عملکرد تولید خوب (GMP)؛ که توصیف‌کننده‌ی حداقل استاندارد رعایت شده توسط یک تولیدکننده‌ی دارو در فرآیندهای تولید خود است
  • ISO9001 ؛ که استانداردی برای تعیین الزامات یک سیستم مدیریت کیفیت است
  • CE؛ که نشان‌دهنده‌ی ارزیابی یک محصول توسط سازنده است و نشان می‌دهد که آن محصول الزامات ایمنی، بهداشتی و حفاظت از محیط زیست اتحادیه‌ی اروپا را برآورده می‌کند.

زمین سالم در برنامه مسئولیت اجتماعی سیلانه سبز

سیلانه سبز

معرفی سبک زندگی سالم به مصرف‌کنندگان، شامل زمین سالم نیز می‌شود و سیلانه سبز با مدیریت مازن حریری، اقداماتی برای محافظت از محیط زیست انجام داده است. از جمله فعالیت‌های سیلانه سبز می‌توان به پاکسازی طبیعت از پلاستیک اشاره کرد که با کمک تیم کامان صورت پذیرفت. علاوه بر این، کاشت درخت نیز توسط تیم آمبرلا انجام شده است.

سخن پایانی

سیلانه سبز بزرگترین هلدینگ ایران در تولید محصولات آرایشی و بهداشتی است، که بسیاری از محصولات آن مانند دهان‌شویه میسویک به محصولات محبوب در میان مصرف‌کنندگان تبدیل شده‌اند. دسترسی آسان به محصولات آرایشی و بهداشتی و داشتن سبک زندگی سالم، از مهم‌ترین ارکان سیلانه سبز است که با کمک مازن حریری به این مهم دست یافته است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها