کد خبر: 670198
تاریخ انتشار :

ویژگی های تیزر تبلیغاتی خوب

ویژگی های تیزر تبلیغاتی خوب
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

 

در دنیای امروز تبلیغات و مخصوصا سفارش ساخت تیزر تبلیغاتی به صورت تصویری امکان درخشش محصولات شما را به انواع مختلف فراهم میکند.

میتوان گفت که امروزه اگر شما بیزینس یا هر گونه فعالیتی دارید اگر بحث تبلیغات موثر را در نظر نگیرید، فعالیت شما شبیه به چشمک زدن در تاریکی خواهد بود.

ساخت تیزر تبلیغاتی مناسب در نوع خود یک تخصص محسوب میشود که اگر به جزئیات آن توجه نشود میتواند تبلیغات شما را، به ضد خود تبدیل کند.

تیزر تبلیغاتی با تغییرهایی که اخیرا در تجهیزات و تکنیک‌های آن به وجود آمده است به سطح بسیار کاربردی و تاثیرگذاری رسیده است.

از انواع دسته‌های تیزر که در حال حاضر در بازار تبلیغات تولید میشود میتوان به: انیمیشن، تیزر تبلیغاتی رئال، رئال انیمیشن و... اشاره کرد.

 

تیزر تبلیغاتی انیمیشنی

 

برای ساخت تیزر تبلیغاتی لازم است که از امکانات کامپیوتری مختلفی استفاده کرد، با استفاده از این امکانات محتواهای تبلیغاتی مختلفی تولید میشود.

یکی از ابزارهای پرکاربرد که در ساخت تیزر استفاده‌ی گسترده‌ای دارد، ساختن تبلیغات با استفاده از نرم‌ افزارهای انیمیشنی است.

به این دلیل که در اغلب اوقات انیمیشن یک لایه‌ی کمیک به تیزر شما اضافه میکند، به شما کمک میکند که بتوانید حس صمیمیت بیشتری از مخاطب خود بگیرید.

یکی دیگر از فواید به کار بردن انیمیشن در تیزر تبلیغاتی این است که کمک میکند، تا بتوانید هر نوع سناریویی که مدنظر هست را با کمترین هزینه اجرا کنید.

 

در ساخت تیزر تبلیغاتی نیاز است که کار خود را به متخصصین بسپارید تا محتوای مورد نیاز محصول شما را بیابند.

 

 

 

به طور معمول وقتی که شما با کمک انیمیشن تیزر تبلیغاتی خود را میسازید این امکان را دارید که با هر جنسیت، سن و ملیتی ارتباط برقرار نمایید.

علاوه بر سبک خالص انیمیشنی در ساخت محتوای تبلیغاتی، سبک دیگری با نام رئال انیمیشن هم وجود دارد که در ادامه به آن نیز خواهیم پرداخت.

 

تیزر تبلیغاتی رئال

 

ژانر دیگر که در دنیای ساخت تیزر تبلیغاتی پرکاربرد محسوب میشود، رئال نام دارد، در این ژانر از تصاویر و سناریوهایی نزدیک به زندگی واقعی استفاده میشود.

در ژانر رئال بیشتر از تصاویر مستند و واقعی بهره برده میشود به نوعی که حس نیاز مخاطب به آن محصول با خلق تصاویری نزدیک به واقعیت و زندگی روزمره منتقل شود.

سبک رئال اگر با یک سناریویی که بتواند نیاز مخاطب به محصول را به طور واضح و قابل لمس نشان دهد، جفت شود و به اجرا دربیاید میتواند بسیار موفق و خاطره‌انگیز واقع شود.

 

تیزر تبلیغاتی رئال انیمیشن

 

ژانر بعدی که در ساخت تیزر تبلیغاتی مورد استفاده است در واقع ترکیبی از ژانر رئال و انیمیشن محسوب میشود و رئال انیمیشن نام دارد.

به احتمال زیاد هم اینک که شما این محتوا را مطالعه میکنید حداقل یک تیزر در این ژانر، در ایران یا جهان در حال پخش شدن است.

این ژانر در تیزر تبلیغاتی هم به این دلیل که موارد استفاده از آن خیلی زیاد نیست، با کمی خلاقیت میشود سناریوهای تبلیغاتی منحصر به فردی اجرا کرد تا با یک تیزر خاطره‌انگیز بتوانید در ذهن مخاطب محتوایی که مورد نظر شماست را جایگذاری کنید.

در هنگامی که قصد دارید برای سفارش ساخت تیزر تبلیغاتی را عملی کنید، باید این نکته را در نظر داشته باشید که هر ژانر چه تاثیر، فواید یا احتمالا معایبی دارد.

در ادامه یک سری توضیحات بیشتر که امیدواریم در سفارش ساخت تیزر تبلیغاتی به شما کمک بیشتری کند را شرح خواهیم داد.

7امروزه ساخت تیزر تبلیغاتی یکی از راه‌های موثر برای جلب توجه در بازار رقابتی است.

 

 

معرفی برند

 

این نوع تیزرهای تبلیغاتی به شما کمک میکند که کاربرد حیاتی برند خود را با ترکیبی از تصاویری که محتوای مورد نظر شما را به خوبی منتقل میکند، ترکیب نمایید.

این نوع تیزر از لحاظ زمانی در اغلب اوقات از 30 ثانیه شروع میشود و امکان دارد که در برخی موارد حدود 5 دقیقه هم باشد.

در این نوع محتوای تبلیغاتی همینطور که توضیح داده شد، قصد این است که کاربرد حیاتی برند خود را نشان دهید و احساسات بیننده را هم باید درگیر کنید.

این نوع محتوای تبلیغاتی به برند شما کمک میکند که بیشتر جا افتاده و به عنوان یک برند معتبر معرفی شود، اما این نوع تیزرها به محصولات و خدمات اشاره مستقیم ندارد.

 

 

8

امروزه تبلیغات یک علم و در مراتب بالاتر، هنر محسوب میشود.

 

 

معرفی محصول و خدمات

 

نوع دیگر از تیزر تبلیغاتی که هم وجود دارد که هدف اصلی آن معرفی محصولات و خدمت‌هایی که برند شما ارائه میدهد میباشد.

در این نوع تیزر زمان در اکثر اوقات از 30 ثانیه آغاز میشود و تا 1 دقیقه هم در محدوده‌ی این نوع تیزرها قرار میگیرد.

در تیزرهای تبلیغاتیِ این دسته محصولات و کارهای قابل ارائه‌ی برند شما مقصود اولِ ساخت تیزر در نظر گرفته خواهد شد.

در این نوع تیزر مزایا و دلایلی که شما میتوانید ارائه کنید تا باعث تشویق مخاطب به دنبال کردن محصولات و خدمات شما شود را مطرح میکنید.

برای سفارش ساخت تیزر تبلیغاتی به مجموعه‌ی novan agency از سایر بخش‌های سایت ما دیدن فرمایید و با ما در ارتباط باشید.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها