کد خبر: 670836
تاریخ انتشار :

دکتر رقیه جلیلی ، بهترین متخصص جراحی پستان

دکتر رقیه جلیلی ، بهترین متخصص جراحی پستان
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

 

امروزه بسیاری از خانم ها با این باور که سینه های آنها نامتقارن و یا کوچک بوده اقدام به جراحی سینه می کنند. در برخی موارد نیز باور خانم ها که سینه جذابی ندارند و یا سینه ها رشد لازم را ندارد به جراحی پروتز سینه می انجامد. در شرایطی مانند بارداری و شیردهی نیز سینه خانم ها با تغییر شکل مواجه می شود که این مسئله کاهش اعتماد به نفس آنها را به دنبال دارد. این افراد با این شرایط گزینه جراحی پروتز سینه را برای دستیابی به اندازه و فرم سینه دلخواه خود انتخاب می کنند. جراحی پروتز سینه در پشت پستان خانمها انجام میشود. پروتز ها که به سینه خانم ها تزریق می شوند به شکل کیسه هستند. کیسه ها با سرم نمکی و یا ژل سیلیکون پر شده‌اند و در جهت بهبود ظاهر سینه خانم ها در قسمت بالای عضله اصلی سینه و یا زیر آن قرار می گیرند.

 

در این جراحی سینه ماده پروتز برای برجسته کردن و یا بزرگ نشان دادن فرم سینه در داخل سینه انجام میشود. جراحی سینه یکی از شایع ترین جراحی های زیبایی در دنیا بوده که بسیاری از افراد از نتایج آن رضایت دارند. بسیاری از خانم ها با انجام دادن این جراحی سینه رضایت بیشتری از اندام خود به دست می آورند و در این راستا به دیگران نیز انجام پروتز سینه را توصیه می کنند. در موارد زیر شرایط مناسبی که می توان جراحی پروتز سینه انجام داد را ذکر می کنیم.

از دست رفتن به تمام و یا بخشی از سینه به دلیل بیماری هایی مانند سرطان

نور بودن سینه ها یا شکل ور طبیعی و نامتقارن به طور مادرزادی

داشتن تنها یک سینه به طور مادرزادی

کوچک بودن بیش از حد سینه به دلیل ژنتیک و یا هورمون

افتادگی زیاد سینه به دلیل شرایطی مانند بارداری افزایش سن کاهش وزن و شیردهی

11

هدف جراحی زیبایی سینه

امروزه با توجه به تکنیک های پیشرفته روز دنیا جراحی های زیبایی زیادی مانند جراحی سینه یا ماموپلاستی و جراحی ترمیمی سینه انجام میشود. اینگونه جراحی‌های زیبایی سینه با هدف ایجاد ظاهر بهتر و رفع معایب سینه توسط دکتر جلیلی فوق تخصص جراحی پستان با تجربه و دانش بالا در این زمینه صورت می‌گیرد. امروزه برای انجام جراحی های زیبایی می بایست به دنبال بهترین دکتر فوق تخصص جراحی سینه  بود. دکتر جلیلی به عنوان دکتر فوق تخصص جراحی سینه تهران در راستای ارائه خدمات درمانی و جراحی زیبایی سینه فعالیت می کند. در بین عمل های جراحی زیبایی، پروتز سینه یکی از پرطرفدارترین باشد. دلایل مختلفی وجود دارد که خانم ها به این عمل زیبایی سینه روی می آورند. عدم رشد کافی و یا کوچک بودن آنها در بعضی سینه ها و یا ناهنجاری هایی که در آن ها رخ می دهد باعث شکایت بسیاری از افراد شده است.

  

12

مزیت جراحی زیبایی سینه

 

برخی افراد دیگر نیز به دلیل افزایش سن به فکر راه چاره برای تغییر فرم سینه های خود هستند. ایمپلنت هایی که زیر و یا روی عضله سینه قرار می گیرد باعث تغییر فرم سینه و رفع معایب آن می شود. یکی دیگر از روش های تغییر فرم سینه تزریق چربی بوده که با مزیت عدم برش و خونریزی انجام می شود. اما این جراحی زیبایی علاوه بر مزیت معایبی نیز دارد. اولین معایب این جراحی این است که افرادی می‌توانند این جراحی را انجام دهند که ذخیره چربی مناسبی داشته باشند. دومین معایب این عمل جذب شدن ۵۰ تا ۷۰ درصد چربی پس از تزریق می باشد و نیاز به تکرار تزریق چربی دارد. در مواردی دیگر ممکن است خانم ها از سایز بزرگ سینه های خود ناراضی باشند. این شرایط مشکلاتی مانند درد گردن، درد سینه، حساسیت های پوستی و خارش را به همراه دارد.

 

برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه نمایید  : www. drjaliliroghieh.com

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها