کد خبر: 672642
تاریخ انتشار :

آموزش ساخت درب اتوماتیک با هزینه ی کم برای منازل و فروشگاه ها

آموزش ساخت درب اتوماتیک با هزینه ی کم برای منازل و فروشگاه ها
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

 

بسیاری از فروشگاه ها و حتی منازل، برای راحتی عبور و مرور و همچنین صرفه جویی در هزینه ها، اقدام به نصب درب های اتوماتیک می کنند. این درب ها علاوه بر راحتی در مصرف انرژی نیز صرفه جویی می کنند. در زمستان با جلوگیری از ورود هوای سرد به داخل و هدر رفت انرژی گرمایی و همچنین در تابستان با جلوگیری از خروج سرما ازداخل، این بهینه سازی مصرف را انجام می دهند. همچنین در تابستان ها نیز از ورود حشرات به داخل نیز می توانند تا حدی جلوگیری کنند. اما هزینه ی پیاده سازی این درب ها بسیار زیاد است. همچنین در صورت اصطلاک بالایی دارند و در صورت خرابی بین 1روز تا 1 هفته تعمیر آن ها طول می کشد. این امر می تواند عبور و مرور را به خصوص برای فروشگاه ها مختل کند. در این مقاله قصد داریم یک روش جایگزین اما بسیار کم هزینه را معرفی کنیم.

 

جایگزین درب های اتوماتیک :

 همانطور که بیان شد، یکی از اصلی ترین کاربرد های درب های اتوماتیک صرفه جویی در مصرف انرژی است. اما می توان جایگزین های بسیار کم هزینه تری را برای آن ها پیدا کرد که ضمن زیبایی، هزینه ی بسیار کمتر و اصطلاکی نزدیک به صفر دارند. همچنین عملکرد آن ها نیز در مواردی بهتر از درب های اتوماتیک است. این نمونه ی جایگزین که چند سالی است در بین مردم رونق گرفته، پرده های مغناطیسی است. این پرده ها در دو نوع پلاستیکی و توری ارائه می شوند و هر کدام کاربرد های خاص خود را دارند. نکته ی قابل توجه قیمت بسیار پایین آن ها است. همچنین خرابی آن ها نیز بسیار کم بوده و حتی نزدیک به صفر است. در ادامه به بررسی هر کدام از آن ها می پردازیم.

 

پرده توری مغناطیسی :

پرده های توری مغناطیسی از جنس فایبر گلاس بوده و در برابر فشار بسیار مقاوم اند و اصلا شکننده نیستند. همچنین با توجه به وجود آهنربا بر لبه ی آن ها عبور و مرور از آن ها بسیار ساده است. بلافاصله بعد از رسیدن به پرده با اشاره ی کوچکیباز شده و بعد از رد شدن از آن در صدم ثانیه بسته می شود. این پرده ها مناسب فصل تابستان است. در فصل تابستان بسیاری از فروشگاه ها و منازل از این پرده ها استفاده می کنند تا به عنوان یک فیلتر در برابر حشرات موذی عمل کند. جالب توجه است که این محصول، یکی از محصولات صادراتی کشور است و مردم زیادی در سراسر دنیا اقدام به خرید پرده توری مغناطیسی برای منازل و فروشگاه های خود می کنند. نصب آسان، سایز های استاندارد و مگنت های قوی بر روی آن یکی از دلایل محبوبیت این محصول است.

 

5

 

پرده پلاستیکی مغناطیسی

پرده های پلاستیکی مغناطیسی نیز، مانند نوع دیگر از محبوبیت بالایی برخوردارند. این پرده ها بیشتر در فصل زمستان مورد استفاده قرار می گیرند. درب های پلاستیکی مغناطیسی نیز همانند نوع توری دارای مگنت هایی بر روی لبه ی آن است که عبور و مرور از آن را بسیار ساده می کند. این پرده ها از طلق ها ی شفاف بسیار با کیفیت تهیه می شوند و جلوه ی زیبایی به درب های ورودی ساختمان و فروشگاه ها می بخشند. پرده های پلاستیکی در فصل زمستان با جلوگیری از خروج گرمای داخل به بیرون در بهینه سازی مصرف انرژی نقش بسیار زیادی دارند. قیمت این پرده ها نیز بسیار مناسب است. این دلایل باعث شده افراد زیادی این سالها خرید پرده پلاستیکی مغناطیسی را به موارد مشابه ترجیح دهند.

 

6

 

سایز گیری و روش نصب پرده های مغناطیسی :

پرده های مغناطیسی در سایز های استاندارد متفاوتی تولید می شود. همچنین امکان سفارش در سایز های دلخواه نیز وجود دارد. اگر شما به تولید کنندگان پرده های مغناطیسی مراجعه کنید، میتوانید این در سایز دلخواه سفارش خود را ثبت کنید. نیودر به عنوان تولید کننده ی پرده های مغناطیسی، می تواند در این زمینه شما را راهنمایی کند. همچنین نصب و اندازه گیری این پرده ها نیز بسیار آسان است. شما با مراجعه به وبسایت نیودر می توانید در هر دو زمینه آموزش ها را مطالعه فرمایید. 

 

سخن آخر

در این مقاله به بررسی یک روش جایگرین برای درب های اتوماتیک پر هزینه با اصطلاک بالاپرداختیم. پرده های مغناطیسی یکی از این جایگزین ها می باشد که ضمن جلوه ی مناسب و قیمت مناسبی که دارد، میتواند تمام کارایی درب های اتوماتیک را داشته باشد. نیودر به عنوان یکی از تولید کنندگان برتر این پرده ها، در این زمینه می تواند شما را یاری کند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها

نیازمندی ها