کد خبر: 673492
تاریخ انتشار :

تاکسی بین شهری و درآمد بالا در نوروز 1402

تاکسی بین شهری و درآمد بالا در نوروز 1402
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

 

 

در تعطیلات عید نوروز میزان سفرهای بین شهری به شدت افزایش پیدا می‌کند و درخواست برای تاکسی‌های بین شهری زیاد می‌شود. از آنجایی که بلیط اتوبوس، قطار و هواپیما از مدت‌ها قبل از عید به طور کامل به فروش می‌رسد، تاکسی‌های بین شهری تنها گزینه باقی‌مانده برای مسافرت و جابه‌جایی بین شهری خواهند بود. این تاکسی‌ها با جابه‌جایی روزانه مسافران می‌توانند درآمد بالایی در ایام نوروز داشته باشند. یکی از انواع تاکسی‌های بین شهری، سرویس بین شهری تاکسی اینترنتی تپسی است که به تازگی فعال شده و امکان جابه‌جایی بین شهری را به مردم می‌دهد. در این مطلب با تپسی و این خدمت جدید آن بیشتر آشنا می‌شویم.

 

تاکسی بین شهری

زمانی که از تاکسی بین شهری صحبت می‌کنیم، معمولا درباره تاکسی‌هایی که در پایانه‌های مسافری و مکان‌های مشخص‌شده توسط شهرداری، مشغول به فعالیت و جابه‌جایی مسافران هستند، سخن می‌گوییم. تاکسی‌هایی که به شهرهای اطراف شهر خود خدمات‌دهی می‌کنند و با هزینه مشخص شده از سوی دولت، مسافران را از شهری به شهر دیگر می‌برند.

نوع جدید تاکسی‌های بین شهری که این روزها به تازگی شروع به فعالیت کرده است؛ سرویس خدمات بین شهری است که توسط تاکسی‌های اینترنتی مانند تپسی راه‌اندازی شده است. با استفاده از این سرویس بین شهری می‌توان بین شهرهای مختلف مسافرت کرد و نیازی به حضور در پایانه‌ها و رزرو تاکسی از قبل نیست. راه‌اندازی این سرویس باعث شده تا درآمد تپسی برای رانندگان نیز افزایش یابد و فرصت‌های جدیدی برای کسب درآمد به وجود آید.

 

 

 

مزیت‌های تاکسی بین شهری

با کمک تاکسی‌های بین شهری می‌توانید سریع‌تر از اتوبوس و قطار به مقصد خود برسید. در تاکسی‌های بین شهری در نهایت با دو نفر دیگر همراه می‌شوید و نیازی ندارید که همراه با ده یا تعداد بیشتری مسافر، مسیر سفر خود را طی کنید. در این صورت آرامش بیشتری خواهید داشت و می‌توانید از زمان مسافرت خود نهایت استفاده را ببرید. اگر انتخابتان برای سفر بین شهری، تاکسی اینترنتی باشد، آرامش بیشتری هم خواهید داشت؛ چرا که ماشین به صورت دربست در اختیارتان خواهد بود.

8

تپسی-تاکسی اینترنتی محبوب مردم

با پیدا شدن امکان درخواست ماشین از طریق اینترنت، این نوع از تاکسی‌های آنلاین به سرعت بین مردم محبوب شدند و درخواست استفاده از آن‌ها به طرز عجیبی افزایش پیدا کرد. یکی از انواع تاکسی‌های اینترنتی که توانست در بازار درخواست ماشین‌ آنلاین، جای پایی برای خود باز کند و بین مردم شناخته و محبوب شود، تاکسی اینترنتی تپسی بود. تپسی با خدمات مناسب، سیستم پشتیبانی از مشتریان قوی، ماشین‌های تمیز و راننده‌های مطمئن به سرعت پله‌های رشد را طی کرد و به یک انتخاب امن برای درخواست تاکسی‌های اینترنتی بین مردم تبدیل شد.

این تاکسی اینترنتی امروزه گستره فعالیت‌های خود را افزایش داده است و در شهرهای مختلف ایران مانند رشت، لاهیجان، ساری، بابل، آمل، مشهد، اصفهان، شیراز، بجنورد، اردبیل، همدان و ... خدمات‌رسانی می‌کند. همچنین تپسی با راه‌اندازی سرویس تاکسی بین شهری توانسته است، دغدغه بسیاری از افراد برای جابه‌جایی بین شهرهای مختلف را برطرف کند و خدمت تازه‌ای برای مسافران خود در آستانه نوروز 1402 داشته باشد.

 

با ثبت نام راننده تپسی ۲ میلیون تومان پاداش بگیرید

 

نحوه ثبت نام در تاکسی اینترنتی تپسی

برای ثبت نام در تاکسی اینترنتی تپسی تنها کافی است به سایت یا اپلیکیشن تپسی مراجعه کنید و با زدن روی دکمه ثبت نام راننده، وارد صفحه ثبت‌نام شوید. ثبت نام تپسی رانندگان تنها ده دقیقه از وقت شما را می‌گیرد و همه بررسی‌های قانونی و احراز هویت توسط کارشناسان تپسی انجام می‌شود. این ثبت نام، شما را به دنیایی از فرصت‌ها برای درآمدزایی متصل می‌کند.

شرایط ثبت نام در تاکسی اینترنتی تپسی

اگر دوست دارید تا در سرویس تاکسی اینترنتی تپسی ثبت نام کنید و در ایام تعطیلات نوروز درآمد بالایی داشته باشید، می‌توانید با داشتن شرایط زیر به عنوان راننده در تپسی فعالیت کنید:

  • از تاریخ صدور گواهینامه‌ای که دارید، 3 ماه گذشته باشد.
  • یک خودروی سواری داشته باشید. البته این خودروی سواری باید چیزی به غیر از پیکان و پی کی باشد.
  • بیمه شخص ثالث ماشین‌تان فعال بوده و اعتبار داشته باشد.
  • ساکن یکی از شهرهای تحت پوشش تپسی باشید.
  • هیچ سوءپیشینه‌ای در مراجع انتظامی نداشته باشید.

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها

نیازمندی ها