کد خبر: 610476
تاریخ انتشار :

قیمت جدید خودرو در بازار/ خریداران فرصت را از دست ندهند + جدول

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش نامه نیوز، نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو گفت: درحال‌حاضر بهترین زمان برای خرید خودرو است و مصرف‌کنندگان واقعی می‌توانند اقدام به خرید کنند.

نعمت الله کاشانی نسب نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو با اشاره به آخرین وضعیت بازار خودرو، گفت: بازار خودرو چند روز است روند نزولی به خود گرفته و اکنون می‌توان گفت به قیمتی ثابت در بازار رسیده‌ایم و خریداران واقعی به این بازار برگشته‌اند.

زمان خرید خودرو رسیده است

او گفت: اکنون بهترین زمان برای خرید خودرو است و مصرف‌کنندگان واقعی می‌توانند اقدام به خرید کنند. اگر نرخ دلار روند ثابتی داشته باشد، خودرو تا شب عید گران نمی‌شود، چرا که بازار خودرو کشش افزایش نرخ را ندارد و این روند با افزایش عرضه بیشتر هم می‌شود.

نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو با بیان اینکه تقاضا برای خرید خودرو وجود ندارد و معامله‌ای انجام نمی‌شود، گفت: این در حالی است که فروشنده در بازار زیاد است. پراید و پژو ۲۰۶ با دو میلیون تومان افزایش به نرخ ۱۰۲ و ۱۸۱ میلیون تومان رسید.کوییک در گذشته با نرخ ۱۴۰ تا ۱۵۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شد، اکنون به حدود ۱۳۰ میلیون تومان رسیده است.

کاشانی نسب با تاکید بر اینکه اگر نرخ خودرو همین روال کاهشی را داشته باشد، به نرخ کارخانه خواهد رسید و آن زمان دیگر قرعه کشی بی‌معنا خواهد بود، گفت: اختلاف نرخ خودرو بین کارخانه و حاشیه بازار بسیار کم شده و کاهش قیمت‌ها در بازار ادامه دار خواهد بود.

قیمت خودرو
قیمت (تومان)
پژو ۴۰۵ ۱۸۶.۰۰۰.۰۰۰
پژو پارس ۲۰۵.۰۰۰.۰۰۰
پژو ۲۰۶ تیپ ۲ ۱۸۵.۰۰۰.۰۰۰
پژو ۲۰۶ تیپ ۵ ۲۴۳.۰۰۰.۰۰۰
پژو ۲۰۶ مدل(v8) ۲۴۸.۰۰۰.۰۰۰
سمند ۱۷۵.۰۰۰.۰۰۰
پژو ۲۰۷ اتوماتیک ۴۰۵.۰۰۰.۰۰۰
پژو ۲۰۷ دنده ای ۲۷۵.۰۰۰.۰۰۰
پراید ۱۳۱ ۱۰۴.۰۰۰.۰۰۰
پراید ۱۱۱ ۱۱۹.۰۰۰.۰۰۰
تیبا صندوقدار ۱۰۹.۰۰۰.۰۰۰
تیبا ۲ ۱۲۲.۵۰۰.۰۰۰
ساینا ۱۲۶.۰۰۰.۰۰۰
کوییک ۱۳۶.۰۰۰.۰۰۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما