کد خبر: 619066
تاریخ انتشار :

قیمت دلاردر بازارهای مختلف (۱۴۰۰/۰۲/۲۷)

گسترش/ قیمت دلار در معاملات صبح دوشنبه بازار آزاد نسبت به روز گذشته ۱۰۰ تومان کاهش یافت و ۲۳ هزار و ۱۵۰ تومان مبادله شد.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

در معاملات امروز بازار ارز قیمت دلار ۱۰۰ تومان کاهش یافت. همچنین قیمت یورو نیز افت ۸۰ تومانی داشته است.

قیمت ارز در بازار متشکل ارزی

قیمت دلار عمده در بازار متشکل ارزی صبح امروز ابتدا ۲۲ هزار و ۲۹۹ تومان ثبت شد و در نیمه روز به ۲۲ هزار و ۲۸۷ تومان کاهش یافت. قیمت دلار خرده فروشی (سنا) نیز صبح امروز ۲۲ هزار و ۵۲۲ تومان اعلام شد و در نیمه روز به ۲۲ هزار و ۵۱۰ تومان رسید.

قیمت یورو در بازار متشکل امروز با افزایش ۱۱۱ تومانی نسبت به شنبه ۲۶ هزار و ۴۰۹ تومان اعلام شد. قیمت یورو سنا نیز ابتدا ۲۶ هزار و ۳۸۶ تومان نرخ گذاری شد و در نیمه روز ۲۶ هزار و ۶۷۳ تومان ثبت شد.

قیمت ارز های صرافی ملی

صرافی ملی امروز قیمت دلار را نسبت به قیمت بسته شده دیروز ۱۱۱ تومان افزایش داد و ۲۲ هزار و ۵۲۲ تومان ثبت کرد. قیمت یورو صرافی ملی نیز ۳۷۸ تومان کاهش یافت و ۲۶ هزار و ۳۸۶ تومان اعلام شد.

قیمت ارز در بازار آزاد

قیمت دلار در معاملات صبح دوشنبه بازار آزاد نسبت به روز گذشته ۱۰۰ تومان کاهش یافت و ۲۳ هزار و ۱۵۰ تومان مبادله شد. قیمت یورو نیز با کاهش ۸۰ تومانی ۲۷ هزار و ۹۸۰ تومان خرید و فروش شد.

قیمت درهم نیز که معامله‌گران آن را سیگنال دهنده قیمت دلار می‌دانند، در نیمه روز در قیمت ۶ هزار و ۲۹۰ تومان قرار گرفت که نسبت به روز یکشنبه ۹۰ تومان کاهش یافته است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما