کد خبر: 619104
تاریخ انتشار :

پیام مدیر عامل چادرملو بمناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات

در فرآیند ارتباطات گسترده جهان امروز و نیاز جوامع و افکار عمومی به دریافت اطلاعات از محیط پیرامون خود، وجود واحد های روابط عمومی به ویژه در بنگاههای اقتصادی می تواند زمینه تعاملات دو سویه با مشتریان و کارگزاران را فراهم سازد.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

در فرآیند ارتباطات گسترده جهان امروز و نیاز جوامع و افکار عمومی به دریافت اطلاعات از محیط پیرامون خود، وجود واحد های روابط عمومی به ویژه در بنگاههای اقتصادی می تواند زمینه تعاملات دو سویه با مشتریان و کارگزاران را فراهم سازد .

جامعه امروز برای تداوم بخشی به فعالیت های اجتماعی و اقتصادی، نیازمند آگاهی است و این تکلیف مهم بر عهده روابط عمومی هاست که با بهره گیری از ابزار های ارتباطی و ظرفیت های رسانه ای در جهت تنویر افکار عمومی  تلاش نماید.

انتظار می رود فعالان حوزه روابط عمومی ضمن حفظ اعتبار و تحکیم اهداف و خط مشی های  سازمان متبوع خود و تطبیق آن با اهداف کلان نظام جمهوری اسلامی به ویژه توصیه های مقام معظم رهبری، برای ترسیم فضایی امید بخش از دورنمای  توسعه همه جانبه کشور، بیش از پیش مساعی خود را  بکار بندند . البته برای دستیابی یه این هدف ارزشمند و جلب اعتماد  عمومی باید  صداقت و صراحت سر لوحه همه امور باشد .  

بنده هم به نوبه خود این روز را به تمامی کارکنان حوزه روابط عمومی و اطلاع رسانی تبریک عرض می کنم و آرزوی سلامتی و بهروزی و موفقیت روز افزون می نمایم .

   ناصر تقی زاده

 

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما