کد خبر: 622318
تاریخ انتشار :

بیانیه مدیرعامل چادرملو در آستانه انتخابات

مهندس ناصر تقی زاده مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در بیانیه ای، جامعه کارگری را دعوت به حضور در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری کرد.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

در این بیانیه آمده است:

امروز در دوران بلوغ شجره طیبه انقلاب اسلامی و در آستانه سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری که شاهد صف آرایی دشمنان این سرزمین کهن هستیم. حضور پرشور عموم ملت فهیم ایران در پای صندوق‌های رای فرصتی برای تبلور اراده ملی و مظهر پویایی و بالندگی ایران همیشه سربلند ما است. گرچه برخی ناکارآمدی‌ها و سوء مدیریت‌ها و از سویی تحریم‌های ظالمانه دشمنان قسم خورده انقلاب و نظام، جامعه را در تنگنا قرار داده است، اما همگان می‌دانند راه برون رفت از این بحران‌ها عدم مشارکت در انتخابات نیست، بلکه با حضوری آگاهانه در پای صندوق‌های رأی و انتخاب فردی شایسته برای ساماندهی و رفع مشکلات کشور، پایبندی خود به آرمان‌های والای بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و خون هزاران شهید انقلاب و دفاع مقدس و تأسی از فرمایشات مقام معظم رهبری برای هر چه باشکوه تر برگزار شدن سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اعلام و بذر یأس و نا امیدی را در دل دشمنان پراکنده می‌نمائیم.

بنده نیز به عنوان عضوی کوچک از خانواده بزرگ کارگری به ویژه همکاران خود در واحدهای صنعتی و معدنی چادرملو که همواره در جهت رونق و آبادانی کشور و قطع وابستگی از بیگانگان در سنگر تولید مجاهدت می‌نمایند دعوت نموده تا برای نمایش استقامت و پایداری در برابر زیاده خواهان و طمع ورزان این مرزو بوم با حضور پرشور خود در انتخابات، بار دیگر سربلندی و صلابت فرزندان ایران زمین را در برابر جهانیان به منصه ظهور برسانیم.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

Markets