کد خبر: 657414
تاریخ انتشار :

میدونی برای تبلیغ کسب و کارت باید چیکار کنی؟

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

 

آیا تا به حال اسم لیبل و یا استیکر تبلیغاتی به گوشتان خورده است؟ اصلا میدونی این لیبل یا استیکر ها چی هستند و چه کاربرد هایی دارند؟ لیبل در واقع به برچسب هایی در ابعاد و طرح های مختلفی گفته می شود که می توان برای معرفی محصولات، برند شرکت،محافظت از اموال شرکت ها، فروشگاه ها و تمامی ارگان ها و سازمان های دیگر، معرفی برند محصول و... از آنها استفاده کرد.

طراحی این برچسب ها باید به گونه ای باشد که غیرقابل پاک شدن و جدا شدن باشند. به همین دلیل برای چاپ لیبل پی وی سی و یا استیکر باید از چسب بسیار قوی استفاده شود.

 

چاپ استیکر

 

به برچسب هایی که روی شیشه مغازه ها چسبانده شده است توجه کرده اید؟ و یا برچسب های زیبایی که روی دیوار منازل و دفاتر اداری چسبانده اند. به این برچسب ها، چاپ استیکر گفته می شود.

چاپ استیکر برای مکان های مختلفی مانند: صنایع غذایی، محصولات آرایشی و بهداشتی، تبلیغات بر روی اتوبوس ها و ماشین ها،  شیشه ساختمان ها و مغازه ها، تبلیغات در شیشه فروشگاه ها و پاساژها، تزئین محیط های داخلی منازل و... کابرد زیادی دارند.

2

چاپ برچسب اموال

 

نوعی دیگر لیبل وجود دارد که به برچسب اموال معروف هستند. بیشتر شرکت ها و سازمان های مختلف برای حفظ اموالشان از چاپ برچسب اموال امنیتی استفاده می کنند.

چاپ برچسب اموال یا چاپ لیبل اموال یک نوع برچسب می باشد که به لیبل امنیتی هم معروف است.  تقریبا تمام شرکت ها و سازمان ها برای حفظ اموال خود، سفارش  برچسب اموال را دارند.

چاپ برچسب اموال حاوی بارکد و شماره سریال می باشد که هدف اصلی طراحی برچسب اموال، پیگیری و حفظ اموال موجود در شرکت ها و سازمان هایی است که پرسنل آنها از آن اموال و تجهیزات آنها استفاده می کنند.

3

طراحی چاپ برچسب اموال باید به گونه ای طراحی شود که غیرقابل پاک شدن و جدا شدن باشد. به همین دلیل برای چاپ برچسب اموال باید از چسب بسیار قوی استفاده شود. و روی این برچسب ها لمینیتی محافظتی کشیده می شود که ضد خش و ضد پاک کنندگی می باشند.

عموما صاحبان شرکت، سفارش لیبل اموال را برای لوازم ضروری و پرکاربرد شرکت خود. مانند: کامپیوتر، لپ تاپ،کیس کامپیوتر،صندلی و.... دارند.

برچسب اموال امنیتی حاوی بارکد و شماره سریال بوده که در واقع ID اموال محسوب می شود. و در صورت سرقت یا مفقود شدن اموال، قابل رد یابی می باشند.

حتما قبل از سفارش و خرید برچسب اموال امنیتی به دارا بودن شماره سریال چاپ لیبل امنیتی دقت فرمائید. هر لیبل امنیتی برای یک اموال با کد های امنیتی متعلق به همان اموال چاپ می شوند و برای دیگر اموال ارزش استفاده ندارد. قیمت لیبل امنیتی هم بسته به نوع جنس لیبل امنیتی چاپ شده و سایز لیبل امنیتی متفاوت است.

 

در نتیجه چاپ لیبل اموال در برابر دارایی و اموال شما محافظت می کند و معمولا جنسش از نوع لیبل اموال، شبرنگ می باشد. که امنیت و درخشندگی بالایی دارد؛ و معمولا چاپ برچسب اموال به صورت تک رنگ یا چهار رنگ با دستگاه چاپ برچسب اموال چاپ می شود.

محل چسباندن برچسب اموال، باید برای هر کدام از لوازم به طور مجزا چسبانده شود. لیبل اموال را باید در قسمت هایی که به راحتی قابل رویت نیست چسباند.

چاپ برچسب(لیبل) اموال، با دستگاه چاپ برچسب در ابعاد و  اندازه های باریک و تعداد زیاد در کنار هم چاپ می شوند که قابلیت جدا کردن از یکدیگر دارند.

لیبل پی وی سی pvc

 

لیبل پی وی سی ، نیز نوعی دیگر از برچسب اموال می باشد که به دلیل مقاومت زیاد آنها، بیشتر مورد استفاده برای حفظ اموال قرار می گیرند.

 

اگر به دنبال این نوع تبلیغات و یا لیبل های چاپی هستید ما چاپ برچسب های تبلیغاتی توسط مجموعه ی چاپ سروش را به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم. تیم کارشناسان چاپ سروش با تکیه بر تجربه و تخصص فنی در این مجموعه به شما کمک می کند تا تبلیغات خود را در کمترین زمان و با به صرفه ترین هزینه به چاپ برسانید. با چاپ ارزان قیمت و به صرفه ی برچسب های تبلیغاتی، نتیجه ی بهتر برای تبلیغات خود را بالا برده و در دیدگاه مشتریان ماندگار بمانید.

 

دیدگاه تان را بنویسید