کد خبر: 624490
تاریخ انتشار :

اولمرت: نتانیاهو و خانواده‌اش بیمار روانی هستند

فارس/ نخست وزیر پیشین رژیم صهیونیستی «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیرسابق رژیم صهیونیستی و خانواده او را بیمار روانی خواند.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به نوشته شماره یکشنبه روزنامه «جروزالم پست» «ایهود اولمرت» نخست وزیر پیشین رژیم اسرائیل به دنبال شکایت بنیامین نتانیاهو رهبر حزب مخالف لیکود از وی به دلیل افترا، خانواده نتانیاهو را به آزمایش روانپزشکی فراخواند.
اولمرت در این نامه ابراز داشت از اظهار اینکه خانواده نتانیاهو بیمار روانی خوانده اصلا پشیمان نیست و او حقیقت را می‌گوید.
اولمرت در یک مصاحبه رادیویی ضمن حمایت از کابینه تازه تأسیس تل‌آویو متشکل از هشت حزب مخالف نتانیاهو، هشدار داده که احتمال دارد او برای سنگ‌اندازی در مسیر تحلیف این کابینه، تقابل امنیتی تصنعی ایجاد کند.
ایهود اولمرت که خود مدتی را به خاطر فساد مالی در زندان گذارند پیشتر نیز در گفت‌‌وگو با «رادیو ارتش» گفت که خانواده نتانیاهو مجرم هستند.
ایهود اولمرت تنها نخست وزیر رژیم اسرائیل تا این لحظه بوده که در سال 2016 به اتهام فساد مالی گناهکار شناخته و حبس شد و از فوریه (اسفند) 2016 تا جولای (مرداد ) 2017  را در زندان گذراند.
وی پیشتر نیز به شدت از سیاست‌های بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر در قبال ایران انتقاد کرده و گفته بود که نتانیاهو با تمرکز بیش از حد بر برنامه هسته‌ای ایران، از فعالیت‌های منطقه‌ای تهران از جمله گسترش حضور در سوریه غفلت کرده است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما