کد خبر: 679598
تاریخ انتشار :

کشف بمب در فرودگاه «بن گو ری ون» تل‌آویو

یک رسانه صهیونیستی از کشف یک بمب در فرودگاه بن گوریون در تل آویو خبر داد.

کشف بمب در فرودگاه «بن گو ری ون» تل‌آویو
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، یک روزنامه صهیونیستی شامگاه چهارشنبه نوشت که نیروهای امنیتی اسرائیل  در فرودگاه «بن گوریون » در تل آویو یک بمب انفجاری پیدا کردند.

 روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارانوت» نوشت که این بمب در داخل یک خودرو و در فرودگاه پیدا شده است.

بر اساس گزارش این روزنامه،این حادثه هیچ تاثیری بر روند فعالیت فرودگاه و برنامه پروازها نداشت و تنها بخشی از پارکینگ خودروها در داخل فرودگاه بسته شد.

یدیعوت آحارانوت در ادامه افزود که این یک حادثه جنایی است  و  گمان می رود که دلیل آن درگیری و تسویه حساب میان دو مجرم بوده است.

اخیرا نیز نیرو‌های امنیتی فرودگاه بن‌گوریون از کشف پوکه یک توپ جنگی که شباهت زیادی به بمب داشت خبر دادند.

بیشتر بخوانید

جزئیات حمله سایبری به یک شرکت فناوری‌های پیشرفته رژیم صهیونیستی

شکایت «بن گویر» از وزیر جنگ سابق رژیم صهیونیستی

یورش نظامیان رژیم صهیونیستی به کرانه باختری و مصدومیت ده‌ها فلسطینی

بر اساس گزارش نیرو‌های امنیتی این فرودگاه، این شیء مشکوک در چمدان یک خانواده آمریکایی که قصد بازگشت به آمریکا را داشتند، پیدا شد.

پیش از این روزنامه صهیونیستی هاارتص فاش کرد که  بررسی‌ها نشان می‌دهند که شکاف‌های امنیتی موجود در فرودگاه بین المللی بن گوریون در تل‌آویو می‌تواند به افرادی حتی تروریست‌ها اجازه ورود به داخل (فلسطین اشغالی) را بدهد.

این گزارش نتیجه تحقیقات بازرس کل (رژیم صهیونیستی) بود و در آن تاکید شده است این شکاف‌های امنیتی تاکنون باعث ورود شماری از افراد خارجی به داخل (فلسطین اشغالی) شده است.

در ادامه هم آمده است که ساختارهای رسمی هم از ورود این افراد با استفاده از شکاف‌های امنیتی مطلع شده، اما جزئیات بیشتری در این رابطه ارائه نکرد.

هاارتص تاکید کرد، بخش‌‌هایی از این گزارش به دلیل امنیتی محرمانه باقی مانده است، در حالی که در بخش‌های منتشر شده هم شکاف‌های امنیتی دقیقا مشخص نشده‌اند.

فرودگاه بن گوریون اصلی‌ترین فرودگاه اسرائیل است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار بین‌الملل سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما