کد خبر: 680921
تاریخ انتشار :

سرقت از پایگاه‌های نظامی رژیم صهیونیستی ادامه دارد

سرقت‌های سریالی از پادگان‌ها و پایگاه‌های نظامی رژیم صهیونیستی ادامه دارد و در آخرین مورد یک تیربار از یک پایگاه آموزشی به سرقت رفته است.

سرقت از پایگاه‌های نظامی رژیم صهیونیستی ادامه دارد
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش مشرق از رسانه های فلسطینی، رادیو ارتش رژیم صهیونیستی روز یکشنبه از سرقت یک تیربار از نوع ماگ از یک پایگاه آموزشی تیپ «گفعاتی» این رژیم خبر داد.

براساس این گزارش، این تیربار هفته گذشته توسط سربازان در کنار یک نفربر گذاشته شده بود که به سرقت رفت و ارتش تحقیقات خود را در این باره آغاز کرده است.

این نخستین بار نیست که پایگاه های نظامی رژیم صهیونیستی مورد دستبرد قرار می گیرد.

روزنامه صهیونیستی «اسرائیل الیوم» سه شنبه گذشته اعلام کرد که دو افسر ارشد ارتش رژیم صهیونیستی لباس افراد عادی را پوشیده و توانستند بدون مجوز وارد پایگاه آموزشی نظامی «ناحال» این رژیم شوند.

این دو افسر سپس ۲ خودروی جیپ از نو ع «رانجلر» و چهار قبضه سلاح را از این پایگاه نظامی سرقت کردند.

در این گزارش آمده است که اقدام دو افسر ارتش رژیم صهیونیستی در ورود به پایگاه ناحال با لباس شخصی و بدون مجوز و سرقت ۲ خودرو و چهار قبضه سلاح به طور عمدی برای ارزیابی میزان امنیت پایگاه انجام شده است.

روزنامه صهیونیستی اسرائیل الیوم این اتفاق را یک شکست امنیتی برای ارتش رژیم صهیونیستی توصیف کرد.

بر اساس این گزارش، ارتش صهیونیستی از ضعف و بحران امنیتی رنج می‌برد. پیش از این نیز موارد دیگری در طول ماههای اخیر از سرقت سلاح و مهمات از داخل پایگاه‌های ارتش رژیم صهیونیستی توسط رسانه‌های این رژیم گزارش شده است. این درحالی است که آمار خودکشی و موارد تجاوز در واحدهای مختلف نظامی رژیم صهیونیستی نیز مقامات سیاسی و نظامی این رژیم را نگران کرده است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها