کد خبر: 685624
تاریخ انتشار :

۲۲ عملیات مقاومتی فلسطینیان علیه صهیونیست‌ها طی ۲۴ ساعت گذشته

یک مرکز اطلاع رسانی فلسطینی اعلام کرد که طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۲ عملیات مقاومتی علیه صهیونیست‌ها صورت گرفته است.

۲۲ عملیات مقاومتی فلسطینیان علیه صهیونیست‌ها طی ۲۴ ساعت گذشته
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، عملیات مقاومتی فلسطینیان در کرانه باختری علیه نظامیان و شهرک‌نشینان صهیونیستی طی 24 ساعت گذشته ادامه دارد.

مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین «معطی»  اعلام کرد که رزمندگان مقاومت طی24 ساعت گذشته 22 عملیات مقاومتی علیه نظامیان و شهرک‌نشینان صهیونیستی انجام داده‌اند.

بر اساس گزارش این مرکز اطلاع‌رسانی، مهم‌ترین عملیات مقاومتی فلسطینیان از جمله 7 عملیات تیراندازی، انفجار بمب، 2 حمله پرتاب کوکتل مولوتف، مقابله با دو حمله شهرک نشینان، انهدام یکی از خودروهای آنها بوده است.

درگیری میان صهیونیست‌ها و فلسطینیان در 9 نقطه کرانه باختری صورت گرفت.این درگیری‌ها در بخش‌های جداگانه کرانه باختری و قدس اشغالی  از جمله سلوان، اردوگاه عوفر در رام‌الله،شهر برقین در منطقه جنین، اردوگاه بلاطه،العوجا در اریحا و اردوگاه العروب در الخلیل بوده است.

رزمندگان مقاومت علاوه بر تیراندازی مکرر در ایست بازرسی «حواره» در نابلس به سوی شهرک « شاکید» در جنین و ایست بازرسی نظامی «تیاسیر» در طوباس تیراندازی کردند.

مناطق شرقی نابلس شاهد یک حمله تیراندازی با هدف قرار دادن نظامیان رژیم اشغالگر صهیونیستی  بود که  در  این درگیری‌ها   نیز سنگ  پرتاب می‌شد.

رزمندگان مقاومت با حملات شهرک‌ نشینان صهیونیست مقابله کردند و به سوی آن‌ها سنگ آنها سنگ پرتاب کردند.

فلسطینی‌ها همچنین با حملات شهرک نشینان در شهرک « عزون» در قلقیلیه مقابله کردند و به سمت آنها سنگ پرتاب کردند که در نتیجه سه شهرک نشین مجروح و خودروی آنها منهدم شد.

اخیرا «روعی شارون» تحلیلگر نظامی شبکه صهیونیستی کان اعلام کرد که اسرائیل و سرویس‌های امنیتی آن در مهار عملیات‌های مقاومتی فلسطینیان در کرانه باختری ناکام بوده‌اند.

وی تاکید کرد که سرویس‌های امنیتی اسرائیل دریافتند که عملیات‌های نظامی ارتش در کرانه باختری طی یک سال گذشته هرچند منجر به بازداشت گسترده فلسطینیان و ترور شماری از مبارزان و فرماندهان مقاومت و خنثی کردن صدها عملیات ضدصهیونیستی شده، اما به نتایج مطلوب ختم نشده است.

پیش از این «روغل آلفر» نویسنده اسرائیلی در روزنامه صهیونیستی «هاآرتص» از احساس خستگی و هراس صهیونیست‌ها از بحران موجود در اسرائیل و همچنین تشدید عملیات مقاومتی فلسطینیان نوشت.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها