کد خبر: 692126
تاریخ انتشار :

واکنش نتانیاهو به فیلم اُسرا: این جنگ روانی ظالمانه حماس است

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در واکنش به فیلم انتشار یافته در خصوص اُسرای صهیونیست در نوار غزه گفت که این یک جنگ روانی ظالمانه از سوی حماس است.

واکنش نتانیاهو به فیلم اُسرا: این جنگ روانی ظالمانه حماس است
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش مشرق،«بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی شامگاه دوشنبه به فیلم انتشار یافته درباره اسرای صهیونیست در نوار غزه واکنش نشان داد.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت: «این یک جنگ روانی ظالمانه از سوی حماس است».

نتانیاهو اضافه کرد: «تمام تلاش خود را برای بازگرداندن تمام ربوده شدگان و مفقودین به کار خواهیم بست».

روز دوشنبه شماری از اسرای صهیونیستی در بند گردانهای القسام –شاخه نظامی جنبش حماس- پیام تصویری به بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم اشغالگر قدس و کابینه وی ارسال کردند.

یکی از این اسرا گفت: همین الان ما را بازگردانید. نتانیاهو از نظر سیاسی و نظامی شکست خورده است و ما از او می‌خواهیم که فورا همه اسرا را بازگرداند.

خبرگزاری سما به نقل از این اسیر اسرائیلی گزارش داد، دو روز پیش، مذاکراتی درباره آتش‌بس و آزادی همه اسرا صورت گرفت، ولی نتانیاهو عقب‌نشینی کرد.

وی با بیان اینکه «ما به خاطر شکست شما (نتانیاهو و مسئولان صهیونیست) از هفتم اکتبر اسیر هستیم»، تأکید کرد: هر چه سریعتر جنگ را متوقف کن.

این اسیر صهیونیست در پایان خطاب به نتانیاهو گفت: قرار بود همه ما را آزاد کنی. ما تو را مسئول این شکست می‌دانیم. ما گروگان هستیم و در شرایط سخت قرار داریم. در روز هفت اکتبر نیز، ارتش در کار نبود. تو می‌خواهی ما را بکشی.

«دانیل هاگاری» سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی در جریان یک کنفرانس خبری گفت که خانواده‌های ۲۳۹ اسیری که در غزه در اختیار حماس هستند، در جریان قرار گرفته‌اند که خویشاوندانشان در دست حماس بازداشت هستند.

وی ادامه داد که یکسری امدادگران خارجی نیز در بین بازداشتی‌های حماس هستند و مقام‌های رژیم صهیونیستی ۴۰ فردی که قبلاً بعنوان ناپدیدشدگان معرفی شده بودند را نیز شناسایی کردند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها