کد خبر: 694428
تاریخ انتشار :

حمله موشکی حزب الله به نیروهای اطلاعاتی ارتش رژیم صهیونیستی

جنبش حزب الله لبنان یک گروه از نیروهای اطلاعاتی ارتش رژیم صهیونیستی را هدف قرار داد که در پی آن، چند نفر به هلاکت رسیده و چند نفر دیگر هم زخمی شدند.

حمله موشکی حزب الله به نیروهای اطلاعاتی ارتش رژیم صهیونیستی
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش مشرق، جنبش حزب الله لبنان با انتشار بیانیه‌ای خبر داد که یک گروه از نیروهای اطلاعاتی ارتش رژیم صهیونیستی را در اطراف شهرک «المناره» هدف قرار داده است.

حزب الله با اشاره به اینکه این حمله با دو موشک هدایت‌شونده صورت گرفته است، گفت که به دنبال آن، چند اسرائیلی کشته و زخمی شدند.

این جنبش تأکید کرد که این حمله، پاسخی به حملات رژیم صهیونیستی در به شهادت رساندن دو خبرنگار شبکه المیادین و شهدای غیر نظامی و در راستای حمایت از ملت فلسطین است.

خبرگزاری رسمی لبنان خبر داد که پهپاد رژیم صهیونیستی یک خودروی غیر نظامی را در منطقه «الشعیتیة» هدف قرار داد که در پی آن، چهار نفر به شهادت رسیدند.

شبکه المیادین، امروز از شهادت «فرح عمر» خبرنگار زن و «ربیع المعماری» تصویربردار این شبکه در حمله اسرائیل به جنوب لبنان خبر داد.«غسان بن جدو» مدیر شبکه خبری المیادین گفت: اشغالگران تیم المیادین را به صورت مستقیم و عمدی هدف قرار دادند.

وی افزود: به دشمن اسرائیلی می گویم که نخواهی توانست صدای المیادین را خاموش کنی. ما به پوشش اخبار و وظیفه خبرنگاری خود که اولویت آن پوشش جنایات اشغاگران در غزه، کرانه باختری، فلسطین و لبنان است، ادامه می دهیم. آنچه در لبنان روی می‌دهد، یک جنگ حقیقی و یک مقاومت حقیقی است که با قدرت و شهامت در حال حمایت از مقاومت فلسطین در غزه است.

بن‌ جدو تصریح کرد: «ما در نامه‌ای رسمی به فرماندهی ارتش لبنان خواستار تحقیق در این خصوص خواهیم شد.

یکی از خبرنگاران المیادین در جنوب لبنان نیز گفت: ما متوقف نخواهیم شد و به پوشش اخبار تحولات جنوب ادامه خواهیم داد، حتی اگر هزار شهید بدهیم.

شبکه الجزیره، روز گذشته شمار خبرنگارانی که از ابتدای حمله رژیم اشغالگر به نوار غزه به شهادت رسیده اند را ۶۰ نفر اعلام کرده بود.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار اخبار بین‌الملل سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما