کد خبر: 695163
تاریخ انتشار :

تحویل تانک‌های پومای آلمانی به دلیل مشکلات نرم افزاری به تعویق می‌افتد

وزارت دفاع آلمان اعلام کرد که ارتش این کشور به دلیل برخی بازنگری‌های فنی و نرم افزاری برای تحویل خودروهای جنگی پیاده نظام مدرن پوما باید بیشتر از زمان برنامه ریزی شده صبر کند.

تحویل تانک‌های پومای آلمانی به دلیل مشکلات نرم افزاری به تعویق می‌افتد
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از نشریه "دی سایت"، در ابتدای سال جاری میلادی تعدادی از تانک های پومای آلمان خراب شدند و نیاز به ارتقا داشتند.

حالا ارتش آلمان برای تحویل برخی خودروهای جنگی پیاده نظام مدرن پوما باید بیشتر از زمان برنامه ریزی شده صبر کند. وزارت دفاع فدرال اعلام کرد به دلیل بازنگری فنی، به ویژه روی نرم افزار، تحویل اولین خودروهای مدرن پوما از پایان سال 2023 به پایان فوریه 2024 موکول می شود. بر این اساس الزامات ضروری برای پروژه های آزمایشی، آموزشی و تمرینی "هنوز همانطور که همه چیز وجود دارد" وجود خواهد داشت.

به گفته این وزارتخانه، نوسازی خودروهای جنگی پیاده نظام مستلزم "بهبودهای گسترده" است. این وزارتخانه و بوندسوهر «در حال تبادل نظر سازنده و نزدیک با شرکای صنعتی هستند».

در ابتدای سال، برخی از خودروهای رزمی پیاده نظام پوما در یک تمرین هدف از کار افتادند. در ماه آوریل، شرکت تسلیحاتی راین متال اعلام کرد که بوندسوهر 143 خودروی جنگی پیاده نظام پوما را به ارزش 770 میلیون یورو در اختیار دارد. در این بیانیه آمده است به این ترتیب قدرت آتش و توانایی رهبری این وسایل نقلیه را بهبود می بخشد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها