کد خبر: 695533
تاریخ انتشار :

مونولوگ| راهبرد محور مقاومت با هدف اعمال فشار بر رژیم صهیونیستی و آمریکا

یک تحلیلگر سوری در ویدئویی تحلیلی به تشریح راهبرد وحدت میادین محور مقاومت به عنوان استراتژی پس از دوره آتش بس؛ با هدف حفظ فشار بر آمریکا و رژیم صهیونیستی در خلال روزهای آتی نبرد طوفان الاقصی پرداخت.

مونولوگ| راهبرد محور مقاومت با هدف اعمال فشار بر رژیم صهیونیستی و آمریکا
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش سایت عربی خبرگزاری تسنیم، «جمعه عیسی»، تحلیلگر سیاسی اهل سوریه در ویدئویی تحلیلی، به تشریح آخرین تحولات عرصه نبرد طوفان الاقصی پس از پایان دوره آتش بس موقت و راهبرد محور مقاومت به منظور حفظ فشار بر آمریکا و رژیم صهیونیستی برای توقف کامل جنگ پرداخته است.

وی در تشریح ضربات وارده به رژیم صهیونیستی و آمریکا در سطح منطقه اظهار داشت: حملات محور مقاومت به پایگاه های آمریکا در سوریه و عراق و حملات حزب الله به داخل سرزمین های اشغالی و عملیات پهپادی مقاومت یمن بر فراز شهر ایلات همگی در راستای راهبرد وحدت میادین و با هدف کاهش فشار جنگ بر روی مردم غزه است.

وی با تقبیح تلاش های نخست وزیر رژیم صهونیستی به منظور گسترش آتش جنگ در منطقه به ویژه پس از 7 روز آتش بس موقت گفت: نتانیاهو احمقی است که در مرحله نخست این جنگ شکست خورده و اکنون خواستار گسترش آن چه در داخل سرزمین های اشغالی و چه در مناطق همجوار است. آنچه در روزهای گذشته در نابلس و جنین رخ داد و همچنین درگیری های در جبهه لبنان و سوریه نیز بیانگر همین واقعیت است.

این تحلیلگر سوری در تشریح پیامدهای جنگ غزه در فضای سیاسی و اجتماعی جهان عرب اظهار داشت: جنگ غزه سبب شده تا همزمان با تقویت روح همبستگی در میان ملت های جهان عرب، برخی از حاکمان عرب نیز در معرض آزمایش قرار بگیرند.

بیشتر بخوانید

مونولوگ| چرا نتانیاهو به دنبال گسترش جنگ به جنوب نوار غزه است؟

مونولوگ| انگیزه های نتانیاهو از پایان ندادن به جنگ در غزه

جمعه عیسی با تشریح ابعاد رسانه ای پرونده تبادل اسرای فلسطینی و صهیونیستی افزود: ما از زبان اسرای صهیونیستی شنیدیم که رزمندگان مقاومت با آنها چگونه تعامل می کردند، همه دنیا شاهد بودند که یک اسیر صهیونیست چگونه در مقابل دوربین ها با کسی که او را به اسارت درآورده، وداع می‎کند. نمایش این تصاویر در برابر روایت اسرای در دست صهیونیست‌ها از نحوه آزار اسرای فلسطینی در زندان های این رژیم بیانگر این واقعیت است که ماهیت مقاومت و اخلاق مقاومت از رفتارهای غیرانسانی و ضد بشری اشغالگران متفاوت است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها