کد خبر: 698083
تاریخ انتشار :

تک تیر اندازان القسام ۳ نیروی اشغالگر را هدف قرار دادند

صد آنلاین | گردان‌های شهید عزالدین القسام اعلام کردند تک تیر انداز های فلسطینی سه نظامی اشغالگر اسرائیلی را که یکی از آن‌ها درجه سرگردی داشته، در محله القصاصیب در اردوگاه جبالیا در شمال نوار غزه هدف قرار داده‌اند.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش صد آنلاین ، نبرد سنگین میان رزمندگان مقاومت و نظامیان رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه به ویژه جبالیا ادامه دارد.

منابع فلسطینی همچنین از تله رزمندگان مقاومت برای نظامیان صهیونیست در جبالیا البلد خبر دادند.

 

 

 

همچنین درگیری‌های شدیدی میان مقاومت فلسطین و نظامیان اشغالگر در مناطق مختلف شمال نوار غزه جریان دارد. در مناطق «التفاح و الدرج» نیز پس از یورش نظامیان صهیونیست، درگیری‌های شدیدی میان مقاومت و نظامیان صهیونیست‌ها جریان دارد.

گردان‌های القسام شاخه نظامی حماس اعلام کرد: درگیری‌های شدید با سلاح سنگین و متوسط با نظامیان دشمن در جبالیا جریان دارد و مبارزان ما شماری از متجاوزان را به هلاکت رسانده و برخی دیگر را نیز زخمی کردند.

این در حالی است که نظامیان صهیونیست در باتلاق غزه گرفتار شده و هر لحظه بر شمار نظامیان اشغالگر به هلاکت رسیده به دست مبارزان مقاومت افزوده می‌شود.

صبح امروز ارتش رژیم صهیونیستی از کشته شدن هشت افسر و نظامی خود خبر داد و اعلام کرد: شمار نظامیان کشته شده این رژیم از ابتدای جنگ غزه به ۴۸۵ نفر افزایش یافته که ۱۵۸ نفر از آن‌ها در جریان حمله زمینی کشته شده اند.

ارتش اشغالگر اذعان کرده که نظامیان مذکور در جریان شلیک موشک ضدزره به سمت خودروی زرهی آن‌ها موسوم به «ببر» با وجود سامانه دفاعی «گنبد آهنین» به هلاکت رسیده اند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها