کد خبر: 698480
تاریخ انتشار :

حمله موشکی و پهپادی حزب الله به مواضع نظامیان اسرائیلی در مزارع شبعا

حزب الله لبنان اعلام کرد مواضع اشغالگران صهیونیست در مزارع شبعا در جنوب لبنان را با موشک، پهپاد و آتش توپخانه هدف قرار داده است.

حمله موشکی و پهپادی حزب الله به مواضع نظامیان اسرائیلی در مزارع شبعا
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش مشرق به نقل از رسانه های عربی، این حمله سه گانه حزب الله در حالی انجام می‌شود که نیروهای حزب‌الله ساعاتی پیش ۱۲ فروند موشک به سمت پایگاه‌های رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین های اشغالی شلیک کردند.

شبکه الجزیره اعلام کرد که ۱۲ فروند موشک از جنوب لبنان به سمت پایگاه‌های نظامی صهیونیستی در مزارع اشغالی شبعا و جلیل‌الاعلی شلیک شد.

رسانه‌های لبنانی سه‌شنبه شب نیز گزارش دادند که حزب الله لبنان یک پایگاه رژیم صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی را هدف قرار داده است.

در ویدیویی که مقاومت لبنان منتشر کرده، شهرک صهیونیستی "راموت نفتالی" هدف موشک های مقاومت لبنان قرار گرفته است.

مقاومت اسلامی لبنان بارها به رژیم صهیونیستی هشدار داده‌اند که حمله و تجاوز گسترده به غیر نظامیان در غزه و جنوب لبنان را برنخواهد تابید و این اقدامات را تلافی خواهند کرد.

از سوی دیگر "دانیل هاگاری" سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی نیز اعلام کرد که ارتش این رژیم چندین موضع مرتبط با حزب‌الله را هدف قرار داده است.

با آغاز عملیات «طوفان الاقصی» توسط گروه‌های مقاومت فلسطین، رزمندگان حزب‌الله لبنان نیز در راستای سرگرم‌کردن بخش عمده‌ای از نظامیان صهیونیست در شمال فلسطین اشغالی و کاهش فشار بر مقاومت و مردم غزه، اقدام به انجام عملیات روزانه و سنگین علیه اهداف رژیم صهیونیستی در داخل خاک فلسطین کرده است.

رسانه‌های صهیونیستی پنجشنبه شب به نقل از فرمانده یگان ذخیره ارتش رژیم صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی گزارش دادند، حزب‌الله لبنان از هفتم اکتبر تاکنون بیش از یک هزار حمله علیه این رژیم انجام داده است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها