کد خبر: 699685
تاریخ انتشار :

زخمی شدن ۱۲ نظامی صهیونیست در غزه

صد آنلاین | ارتش رژیم صهیونیستی از زخمی شدن ۱۲ نظامی خود طی ۲۴ ساعت گذشته در نوار غزه خبر داد.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش صد  آنلاین، ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که ۱۲ نظامی آن طی ۲۴ ساعت گذشته در نبرد با مقاومت زخمی شده‌اند.

ارتش رژیم صهیونیستی در این باره اعلام کرد که ۶ نفر از آن‌ها در جریان نبرد‌های زمینی در نوار غزه زخمی شده‌اند.

 

 

در همین راستا، گردان‌های المجاهدین نیز در بیانیه‌ای اعلام کرد: رزمندگان ما محل تجمع نظامیان صهیونیست در غرب «بیت لاهیا» را با راکت‌های کالیبر سنگین هدف قرار دادند.

ارتش رژیم صهیونیستی صبح روز یکشنبه نیز اعلام کرد که ۴ نظامی و افسر یگان «ماژلان» این رژیم در عملیات نیرو‌های مقاومت فلسطین در منطقه «الجابریات» شهر جنین زخمی شدند.

ارتش رژیم صهیونیستی افزود که وضعیت دو نفر از آن‌ها وخیم است.

رادیوی رژیم صهیونیستی سپس اعلام کرد که یکی از این زخمی‌ها در انفجار بمب در شهر جنین کشته شده است.

روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارنوت» نیز روز جمعه اذعان کرد که ارتش رژیم صهیونیستی شمار رسمی نظامیان زخمی را از ابتدای عملیات طوفان الاقصی ۲ هزار و ۳۰۰ نظامی اعلام کرده است.

شمار نظامیان زخمی رژیم صهیونیستی از ابتدای تجاوز این رژیم به نوار غزه به شدت افزایش یافته و مقامات تل‌آویو پیش‌بینی کرده اند که شمار نظامیان معلول در رویارویی با مقاومت به ۱۲ هزار و ۵۰۰ تَن برسد.

رژیم صهیونیستی به تلافی حملات «طوفان الاقصی» و جبران شکست خود و متوقف کردن عملیات مقاومت، ۹۳ روز است که در حال بمباران نوار غزه است.

به گزارش ایرنا، گروه‌های مقاومت فلسطین ۱۵ مهرماه (هفتم اکتبر ۲۰۲۳) عملیات «طوفان الاقصی» را از غزه (جنوب فلسطین) علیه مواضع رژیم اسرائیل آغاز کردند که سرانجام پس از ۴۵ روز نبرد و درگیری، سوم آذرماه ۱۴۰۲ (۲۴ نوامبر ۲۰۲۳) آتش بس موقت چهار روزه یا همان وقفه برای تبادل اسرا میان حماس و اسرائیل برقرار شد.

این وقفه در جنگ، هفت روز ادامه یافت و سرانجام صبح جمعه ۱۰ آذر (اول دسامبر ۲۰۲۳) آتش‌بس موقت به پایان رسید و رژیم اسرائیل حملات علیه نوار غزه را از سرگرفت.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها