کد خبر: 700273
تاریخ انتشار :

نانسی پلو سی: پیروزی ترامپ غیرممکن است

قانونگذار ارشد کنگره و رئیس اسبق مجلس نمایندگان آمریکا نانسی پلو سی میگوید که رئیس‌جمهوری دوباره دونالد ترامپ، «غیرممکن» است.

نانسی پلو سی: پیروزی ترامپ غیرممکن است
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش مشرق، در شرایطی که نگرانی حامیان حزب دموکرات درباره ادامه افت محبوبیت بایدن در نظرسنجی‌ها به دلایلی از قبیل سن بالای او و نارضایتی از مواضعش در قبال جنگ‌ غزه ادامه دارد، سیاستمدار شناخته شده آمریکایی شکست ترامپ را قطعی می‌داند.

نانسی پلوسی در مصاحبه با سی‌ان‌ان به شدت از عملکرد داخلی و خارجی جو بایدن تمجید کرد و گفت که مهم‌ترین موضوع برای رای‌دهندگان آمریکایی، مسائل اقتصادی و «میز آشپزخانه» است.

مجری سی‌ان‌ان گفت که رقابت بایدن و ترامپ، «شانه به شانه است و هیچ کس در حزب دموکرات درباره رئیس‌جمهور نشدن دونالد ترامپ، خیالش راحت نیست».

رئیس اسبق مجلس نمایندگان آمریکا در رد این حرف مجری گفت که «هیچ کس چنین حسی ندارد و بسیاری از ماها این را می‌دانیم که غیرممکن است او (ترامپ) دوباره رئیس‌جمهور شود».

مجری سی‌ان‌ان سوال کرد که چرا می‌گویید انتخاب دوباره ترامپ، غیرممکن است؟

پلوسی در جواب به این سوال، حامیان حزب دموکرات را از مواضع ترامپ ترساند و گفت که او درصدد بالا بردن هزینه‌های درمان و کاهش اخذ مالیات از شرکت‌های بزرگ است.

نانسی پلوسی: پیروزی ترامپ غیرممکن است

به رغم غیرممکن خواندن پیروزی ترامپ توسط پلوسی، نتیجه نظرسنجی اخیر شرکت افکارسنجی «ایپسوس» برای رویترز، نشان داد که آرای بایدن و ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری برابر و سهم هر یک از آنها، ۳۵ درصد است.

در شرایطی که چندی قبل هشدار اوباما درباره احتمال پیروزی ترامپ خبرساز شده بود، پلوسی در این مصاحبه تلویحا از ستاد انتخاباتی بایدن انتقاد کرد و گفت که باید درباره «موفقیت‌های بزرگ رئیس‌جمهور اطلاع رسانی شود و مردم اطلاع یابند».

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها