کد خبر: 700556
تاریخ انتشار :

تظاهرات اعتراضی علیه نتانیاهو در اراضی اشغالی

منابع خبری از تظاهرات شهرک‌نشینان علیه نتانیاهو در اراضی اشغالی خبر می‌دهند.

تظاهرات اعتراضی علیه نتانیاهو در اراضی اشغالی
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش مشرق به نقل از الجزیره، امروز نیز اعتراضات شهرک‌نشینان صهیونیست علیه کابینه رژیم صهیونیستی و بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر این رژیم ادامه دارد.

خبرنگار الجزیره گزارش داد که نزدیک به ۲ هزار شهرک‌نشین در برابر کنست و دفتر نخست‌وزیری رژیم صهیونیستی در قدس اشغالی دست به تظاهرات زده‌اند.

شهرک‌نشینان معترض در این تظاهرات‌ها با سردادن شعار علیه نتانیاهو و کابینه رژیم صهیونیستی خواستار برکناری وی و کابینه‌اش شدند.

روز گذشته نیز همزمان با صدمین روز عملیات طوفان الاقصی و حمله وحشیانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه شهرک‌نشینان صهیونیست در تل‌آویو تظاهراتی اعتراضی را برپا کردند. شهرک‌نشینان معترض در این تظاهرات از بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی خواستند که برای آزادی اسیران صهیونیست نزد مقاومت فلسطین در غزه کاری کند. علاوه بر این معترضان صهیونیست در شهرک صهیونیستی بئیری در اطراف نوار غزه نیز تظاهراتی مشابه را برای اعمال فشار به کابینه رژیم صهیونیستی جهت تلاش برای آزادسازی اسیران صهیونیست نزد مقاومت در غزه ترتیب دادند.

گفتنی است مقاومت فلسطین هفتم اکتبر سال گذشته میلادی در واکنش به ستم‌های رژیم صهیونیستی در حق ملت فلسطین عملیاتی منحصر به فرد را علیه این رژیم به اجرا درآورد و موفق شد دست‌کم ۲۳۹ صهیونیست را به اسارت درآورد که ۱۰۵ تن از این اسیران در قالب توافق آتش‌بس موقت میان رژیم صهیونیستی و حماس در برابر ۲۴۰ اسیر فلسطینی آزاد شدند. رژیم صهیونیستی برآورد می‌کند که ۱۳۷ اسیر صهیونیست همچنان نزد مقاومت و در نوار غزه هستند. عدم توانایی نتانیاهو در آزادنمودن این اسیران پس از ۱۰۰ روز حمله وحشیانه به نوار غزه اعتراضات شدیدی را در اراضی اشغالی علیه وی و کابینه‌اش در پی داشته است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها