کد خبر: 702292
تاریخ انتشار :

افشاگری جدید علیه ایلان ماسک/ مدیران شرکت‌هایش را معتاد می‌کند!

صد آنلاین | طبق گزارش جدید وال استریت ژورنال، ایلان ماسک میان دوستان و همکارانش نوعی فرهنگ فشار به وجود آورده و آنها را به استفاده از مواد مخدر همراه خود تشویق می کند.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش صد آنلاین، در گزارش مذکور جزییاتی درباره این امر بیان شده که چگونه اعضای هیات مدیره و مدیران شرکت های مختلف وی همراه وی مواد مخدر مصرف می کنند یا امکانات این کار را برای ماسک فراهم می کنند تا در حلقه نزدیک وی بمانند.

 این نشریه به نقل از شاهدان گزارش داده در مهمانی ها ماسک در حال مصرف کتامین و نوشیدن اکستازی مایع در بطری آب مشاهده شده است. اعضای هیات مدیره سابق و فعلی تسلا و اسپیس ایکس که برخی از آنها میلیون ها دلار در شرکت های ماسک سرمایه گذاری کرده اند یا امتیاز خرید و فروش سهام آنها به نقش شان در شرکت ها متکی است، نیز همراه او مواد مخدر مصرف کرده اند.

 

میزان مصرف مواد مخدر ماسک نوعی فرهنگ ایجاد کرده که نزدیک ترین همکاران تجاری اش بیم آن دارند که اگر از مصرف مواد مخدر همراه او سرباز زنند، ثروت و موقعیت اجتماعی خود را از دست بدهند.

این درحالی است که در ژانویه 2024 میلادی در گزارشی فاش شد این میلیاردر 52 ساله سالهاست کوکایین، ال اس دی و مواد مخدر دیگر مصرف می کند. ماسک در واکنش به این گزارش در پستی در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: من هرکاری می کنم، واضح است که باید به آن ادامه دهم!

پس از انتشار گزارش مذکور که همچنان ممکن است مجوز حفاظتی ماسک همچنین قراردادهای چندمیلیارد دلاری اسپیس ایکس با دولت به عنوان یک پیمانکار نظامی را به خطر بیندازد، ناسا در بیانیه ای اعلام کرد: آژانس تاکنون هیچ شواهدی از عدم اجرای قوانین مربوط به استفاده نکردن مواد مخدر و الکل توسط نیروی کار شرکت اسپیس ایکس نیافته است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها