کد خبر: 702559
تاریخ انتشار :

این سربازان زن اوکراینی روسیه را به هراس انداخته‌اند+عکس و فیلم

ظاهرا ویکتوریا نولاند، که به نمایندگی از زر سالاران جهانی، از پس پرده اوکراین را اداره می کند، تصمیم گرفته که جنگ اوکراین را به قیمت نابودی منابع انسانی و زیرساخت‌ها ادامه دهد.

این سربازان زن اوکراینی روسیه را به هراس انداخته‌اند+عکس و فیلم
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش سرویس جهان مشرق، به نظر می رسد که مسوولان حکومت اوکراین واقعا تصمیم دارند این شعار ظاهرا طنز، لیکن به شدت تلخ، را تحقق ببخشند: «تا آخرین اوکراینی!»

تلفات وحشتناک نیروی انسانی اوکراین در بحبوحه‌ی ضعف راهبردی ارتش اوکراین، نداشتن ابتکار عمل و برنامه‌های نظامی تغییردهنده‌ی میدان و اخیرا اختلافات جدی بین سران سیاسی و نظامی این کشور، باعث شده که روند جذب نیرو برای حضور در جبهه به زن‌ها و افراد مسن نیز بکشد. طبق گزارش‌های رسانه‌های و منابع نسبتا مستقل غربی، حاکم واقعی و نه چندان پشت پرده‌ی اوکراین، ویکتوریا نولاند، که به نمایندگی از زرسالاران جهان و غول‌های تجاری فراملیتی چون بلک راک و ونگارد، اوکراین را اداره می کند، تصمیم گرفته‌اند که جنگ اوکراین را به قیمت نابودی نسل‌های مختلف اوکراینی و ویرانی همه‌ی زیرساخت‌های این کشور ادامه دهند. با این حال، دستگاه تبلیغات سیاسی-نظامی دولت اوکراین، تلاش دارد تصویری متفاوت و دگرگون از واقعیت میدانی جنگ نشان دهد.

در روزهای اخیر، ویدوئی از از چند زن جوان اوکراینی منتشر شده که البسه نظامی پوشیده‌اند و برای دوربین ژست می گیرند. از آرایش و بلندی ناخن‌های کاشته‌شده و حرکات سبک‌سرانه‌ای که بیشتر از اینفلوئنسرهای شبکه‌های اجتماعی سر می زند تا نیروهای نظامی، مشخص است که این زنان مطلقا هیچ تصور و تصویری از نظامی‌گری و رزم ندارند و حتی برای برد تبلیغاتی هم که شده، به خود زحمت نداده‌اند تا کمی «استایل» نظامی یا لااقل سفت و سخت‌تر به خود بگیرند.

احتمالا خود ان‌ها بهتر از هر کسی می دانند که این یک «نمایش» خنده‌دار بیش نیست!

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها