کد خبر: 703935
تاریخ انتشار :

حماس: جوانان فلسطینی علیه اشغالگران به پا خیزند

حماس به عملیات شهادت‌طلبانه در نزدیکی قدس اشغالی علیه صهیونیست‌ها واکنش نشان داد و از جوانان فلسطینی خواست که علیه اشغالگران به پا خیزند.

حماس: جوانان فلسطینی علیه اشغالگران به پا خیزند
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش مشرق، حماس با صدور بیانیه ای ضمن تمجید از عملیات شهادت‌طلبانه در قدس که موجب هلاکت و زخمی شدن شماری از صهیونیست‌ها شد، اعلام کرد: عملیات جانانه در جنوب قدس اشغالی که صبح امروز رخ داد، واکنش طبیعی به جنایات اشغالگران و کشتارهای آنها در غزه و کرانه باختری اشغالی است.

در این بیانیه آمده است: ملت ما به مقاومت علیه اشغالگران در سراسر سرزمین فلسطین تا نابودی اشغالگران و بازپس‌گیری حقوق کامل که در راس آنها حق تعیین سرنوشت و تشکیل کشور فلسطین دارای حاکمیت کامل به پایتختی قدس قرار دارد، ادامه خواهد داد.

حماس بیان کرد: اقدامات اشغالگران در قدس و برنامه‌ریزی آن برای ممانعت از ورود نمازگزاران به مسجدالاقصی در ماه رمضان هرگز برای آنان امنیت به بار نخواهد آورد و به اشغالگران و شهرک نشینان حقی در مسجد ما یعنی مسجد مبارک الاقصی که -با وجود همه تحرکات اشغالگران به طور کامل اسلامی خواهد ماند- ایجاد نخواهد کرد.

در بیانیه حماس آمده است: از جوانان به پاخاسته و ملت سرافزار و آزاده فلسطین می خواهیم که به مقابله با اشغالگران و شهرک نشینان در سراسر فلسطین برخیزند تا اشغالگران بدانند که ملت ما تا زوال ظلم از پا نمی نشینند.

این در حالی است که رسانه های رژیم صهیونیستی صبح امروز از عملیات ضدصهیونیستی در معالیه ادومیم در نزدیکی قدس خبر داده بودند که بر اثر آن دو صهیونیست کشته و شماری دیگر زخمی شدند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها