کد خبر: 703978
تاریخ انتشار :

هدف قرار دادن مرکز نظامی دیگر رژیم صهیونیستی توسط مقاومت اسلامی لبنان

صد آنلاین | مقاومت اسلامی لبنان یک مرکز نظامی دیگر رژیم صهیونیستی را هدف قرار داد در این حمله ۲ موشک به مرکز نظامی «السماقه» شلیک شد و مقر تیپ ۷۶۹ اشغالگران هدف قرار گرفت.

هدف قرار دادن مرکز نظامی دیگر رژیم صهیونیستی توسط مقاومت اسلامی لبنان
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

هدف قرار دادن مرکز نظامی دیگر رژیم صهیونیستی توسط مقاومت اسلامی لبنانبه گزارش صد آنلاین ،  به نقل از المنار، حزب‌الله لبنان از شلیک دو موشک به مرکز نظامی رژیم صهیونیستی در تپه‌های کفرشوبای اشغالی خبر دادند.

مهارت شما را در کانادا، استرالیا، عمان، آلمان و.. نیاز داریم؛ کلیک کن!

مقاومت اسلامی لبنان مرکز «السماقه» را در تپه‌های کفرشوبا هدف قرار داده است.

 

از سوی دیگر حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ای اعلام کرد: در راستای حمایت از ملت استوار فلسطین در غزه و یاری مقاومت شجاع و شریف و در واکنش به حملات رژیم صهیونیستی به روستا‌ها و منازل و غیرنظامیان، رزمندگان مقاومت در ساعت ۸:۱۵ صبح امروز پنجشنبه ۲۲ فوریه ۲۰۲۴ مرکز تجمع نظامیان صهیونیست را در شهرک «کفریووال» با سلاح هدف قرار دادند.

حزب‌الله لبنان همچنین در بیانیه دیگری اعلام کرد: رزمندگان مقاومت اسلامی در ساعت ۸:۱۵ صبح امروز مقر فرماندهی تیپ ۷۶۹ را در پادگان کریات شمونه با سلاح مناسب هدف قرار دادند.

حزب‌الله لبنان در چندماه گذشته در پی جنایات هولناک رژیم صهیونیستی در نوار غزه و نسل‌کشی فلسطینیان در این منطقه، مواضع نظامی این رژیم را در شمال سرزمین‌های اشغالی هدف قرار داده است؛ موضوعی که سبب هراس صهیونیست‌های شهرک‌نشین در این مناطق شده است.

تاکنون ده‌ها هزار صهیونیست از ترس حملات مقاومت از شهرک‌های نزدیک مرز‌های لبنان خارج شده‌اند.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی نیز طی روز گذشته اعلام کردند که حزب‌الله با عملیات‌های خود، ساکنان شهرک‌های صهیونیست نشین شمال فلسطین اشغالی را به اسارت گرفته است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها