کد خبر: 704477
تاریخ انتشار :

درگیری شدید در کرانه باختری و شهادت یک جوان فلسطینی

منابع رسانه‌ای از درگیری شدید در مناطق مختلف کرانه باختری میان جوانان فلسطینی و نظامیان صهیونیست خبر داده و اعلام کردند که در جریان این درگیری‌ها یک جوان فلسطینی در نابلس به شهادت رسید.

درگیری شدید در کرانه باختری و شهادت یک جوان فلسطینی
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، در حالی که درگیری میان نظامیان صهیونیست و فلسطینی‌ها در سراسر کرانه باختری از 5 ماه قبل هم‌زمان با آغاز جنگ غزه تاکنون به صورت شبانه روزی ادامه دارد، بامداد امروز پنجشنبه منابع رسانه‌ای از یورش نظامیان اشغالگر به نابلس و طولکرم و جنین در کرانه باختری خبر دادند که طی آن درگیری شدیدی میان آنها با جوانان فلسطینی در گرفت و یک جوان فلسطینی در نابلس به شهادت رسید.

به گزارش المیادین، در جریان حمله نظامیان صهیونیست به منطقه «بیت فوریک» در شرق نابلس یک جوان فلسطینی به شهادت رسید و یک جوان دیگر هم در جنوب این شهر در درگیری شدید با نظامیان اشغالگر مجروح شد.

منابع میدانی در کرانه باختری گزارش دادند که رزمندگان مقاومت، نیروهای اشغالگر را در اردوگاه بلاطه در شرق نابلس با گلوله و مواد منفجره هدف قرار دادند.

بر اساس این گزارش، در نابلس، نظامیان ارتش اشغالگر صهیونیستی به خدمه آمبولانس هلال احمر فلسطین و یک جوان در ایست بازرسی «صره» در غرب این منطقه حمله کردند.

بیشتر بخوانید

شهادت یک جوان در کرانه باختری/ صهیونیست‌ها منزل شهید فلسطینی را تخریب کردند

رژیم صهیونیستی نگران انفجار اوضاع در کرانه باختری طی ماه مبارک رمضان است

هم‌زمان با آن نظامیان دشمن صهیونیستی به شهر «قفین» در شمال طولکرم از محور غربی آن یورش بردند. نظامیان صهیونیست هم‌زمان با حمله به شهر «بنی نعیم» در شرق الخلیل، به منطقه عزون در شرق قلقیلیه هم یورش بردند.

دیشب هم نیروهای اشغالگر به مناطق عرابه و جلبون در جنین یورش بردند.

گردان جنین وابسته به سرایا القدس (شاخه نظامی جهاد اسلامی) اعلام کرد که درگیری خشونت‌آمیزی میان رزمندگان آن با نیروهای اشغالگر رخ داد که طی آن مبارزان گردان جنین موفق شدند تلفات قطعی به نظامیان ارتش اشغالگر و تجهیزات نظامی آن وارد کنند.

منابع فلسطینی به المیادین گزارش دادند که هم‌زمان با یورش نظامیان صهیونیست، پهپادهای ارتش اشغالگر بر فراز شهر جنین و اردوگاه‌های آن به پرواز درآمدند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها