کد خبر: 704497
تاریخ انتشار :

حجم جنایات صهیونیست‌ها با همدستی آمریکا، ورای تصور است

رهبر انصار الله یمن ضمن تأکید بر دفاع مشروع از مقاومت فلسطین در برابر رژیم صهیونیستی تأکید کرد از این پس کشتی‌های آمریکا و انگلیس هم در تیررس موشک‌ها و پهپادهای یمنی قرار دارند.

حجم جنایات صهیونیست‌ها با همدستی آمریکا، ورای تصور است
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش مشرق به نقل از اسپوتنیک، سیدعبدالملک بدرالدین الحوثی، رهبر انصارالله یمن با تاکید بر مشارکت مسقیم آمریکا در جنایات رژیم صهیونیستی در نوار غزه، گفت که تل‌آویو و واشنگتن تمام موارد ممنوعه را زیر پا گذاشته‌اند.

الحوثی تاکید کرد: دشمن اسراییلی در آستانه ششمین ماه تجاوز به نوار غزه، با حمایت و همدستی آمریکا و دیگر کشورهای غربی و خیانت گسترده عربی، همچنان به جنایات خود ادامه می‌دهد. تجاوزات به نوار غزه، غرب و آمریکا را رسوا کرده است.

وی تصریح کرد: حجم جنایات رژیم صهیونیستی که آمریکا به طور مستقیم در آن دست دارد و غرب حامی آن است، فراتر از حد تصور بوده و تمام موارد ممنوعه را زیر پا گذاشته است.

رهبر انصارالله یمن اضافه کرد: رژیم صهیونیستی ۲ هزار ۷۳۵ کشتار در غزه انجام داده است. تمامی مردم غزه با فاجعه واقعی روبه‌رو هستند. آنچه در شمال غزه رخ می‌دهد، فراتر از فاجعه است؛ زیرا ساکنان این منطقه به خوردن برگ درختان و علوفه حیوانات روی آورده‌اند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها