کد خبر: 704810
تاریخ انتشار :

خبرنگار اسرائیلی: استعفای نظامیان اسرائیلی خدمتی به سپاه پاسداران بود!

خبر شب گذشته تسنیم در مورد آغاز موج گسترده استعفا در صفوف نظامیان ارشد رژیم صهیونیستی با واکنش در میان رسانه های این رژیم همراه شده است. یک خبرنگار صهیونیست بازتاب این خبر را خدمتی به سپاه پاسداران در میانه نبرد طوفان الاقصی دانست.

خبرنگار اسرائیلی: استعفای نظامیان اسرائیلی خدمتی به سپاه پاسداران بود!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، «داوید میزراخی ورخییم»، خبرنگار سایت «واللا نیوز» ضمن بازنشر خبر شب گذشته خبرگزاری تسنیم در مورد آغاز موج استعفای نظامیان اسرائیلی نوشت: خبر شب گذشته شبکه 14 در مورد استعفای نظامیان اسرائیلی، خدمتی به سپاه پاسداران ایران بود.

این خبرنگار سایت واللانیوز در آغاز گزارش خود نوشت: «علی رغم جنگ، موجی از استعفا در میان مقامات ارشد اسرائیل»؛ این تیتر بخشی از خبر شبکه 14 اسرائیل بود که اینگونه در رسانه های سپاه پاسداران و دیگر رسانه های خارجی انعکاس یافت. براساس خبر فوق دانیل هاگاری، سخنگوی ارتش اسرائیل به ماموریت خود در ارتش پایان خواهد داد و این نشانه ای از ضعف اسرائیل است.

رژیم صهیونیستی (اسرائیل) , ارتش رژیم صهیونیستی , طوفان الاقصی , سپاه پاسداران انقلاب اسلامی , 

نویسنده در ادامه ضمن تلاش برای انکار وجود موج استعفا در میان نظامیان ارشد رژیم صهیونیستی از جمله خبر استعفای دانیل هاگاری، سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی و بدون اشاره به سایر جزئیات مندرج در متن خبر شبکه 14 رژیم در مورد تغییرات گسترده ناشی از استعفا و پایان همکاری بسیاری از نظامیان عالی رتبه ارتش مدعی شد اطلاع رسانی غلط شبکه 14 در مورد این خبر در حقیقت خدمتی به سپاه پاسداران در میانه نبرد طوفان الاقصی است.

بیشتر بخوانید

آغاز موج استعفای نظامیان صهیونیست از خدمت در ارتش

تسنیم شب گذشته در خبری به نقل از منابع صهیونیستی از آغاز موج استعفای جمعی در میان فرماندهان نظامی ارتش اسرائیل به دلیل عملکرد غیرحرفه ای و ناتوانی ارتش این رژیم خبر داده بود.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها