کد خبر: 704825
تاریخ انتشار :

ضربه سخت القسام به اشغالگران صهیونیست در غرب خان یونس

گردان‌های «عزالدین القسام» شاخه نظامی حماس اعلام کرد رزمندگانش چهار تانک و دو دستگاه بولدوزر نظامی ارتش رژیم صهیونیستی را در غرب شهر خان یونس با راکت ضد زره «یاسین ۱۰۵» هدف قرار داده و منفجر کرده‌اند.

ضربه سخت القسام به اشغالگران صهیونیست در غرب خان یونس
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش مشرق به نقل از رسانه های فلسطینی، القسام امروز (دوشنبه) همچنین تاکید کرد یک گروه از نظامیان اشغالگر را که در منزلی در غرب خان یونس پناه گرفته بودند، هدف قرار داد که باعث هلاکت و زخمی شدن این نظامیان اشغالگر شد.

رزمندگان القسام در عملیات دیگری، دو نظامی اشغالگر را از فاصله نزدیک هدف قرار دادند.

دیروز (یکشنبه) نیز گردان های شهید «ابوعلی مصطفی» شاخه نظامی جبهه مردمی برای آزادی فلسطین در محورهای نبرد در نوار غزه، خسارت های سنگینی را به نظامیان اشغالگر وارد کردند.

این نیروی مقاومت فلسطین در بیانیه ای اعلام کرد که رزمندگانش، درگیری های شدیدی را با نظامیان رژیم صهیونیستی در محورهای نبرد در نوار غزه داشتند که در نتیجه آن، شماری از نظامیان اشغالگر کشته و زخمی شدند. همچنین سلاح ها و تجهیزات آن ها به غنیمت گرفته شد.

براساس این بیانیه گردان های ابوعلی مصطفی، محل تجمع نظامیان رژیم صهیونیستی در محله «الزیتون» شهر غزه با خمپاره های سنگین هدف قرار دادند.

رزمندگان «سرایا القدس» شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی و «المجاهدین» شاخه نظامی جنبش مجاهدین فلسطین نیز روز یکشنبه عملیات جدیدی علیه نظامیان صهیونیست در غزه انجام دادند.

سرایا القدس اعلام کرد که رزمندگان دو خودروی نظامی صهیونیست ها را با «آر پی جی» هدف قرار داده و یک ساختمان در منطقه «عبسان الکبیره» در شهر خان‌یونس را که نظامیان رژیم اسرائیل در آن سنگر گرفته بودند منفجر کردند که بر اثر آن، شماری از این نظامیان کشته و برخی دیگر زخمی شدند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها