کد خبر: 705146
تاریخ انتشار :

آمریکا و اسراییل نتوانستند اهداف خود را در غزه محقق کنند

رهبر جنبش انصار الله یمن به نقش اصلی آمریکا در جنایات رژیم صهیونیستی علیه ساکنان نوار غزه اشاره کرد.

 آمریکا و اسراییل نتوانستند اهداف خود را در غزه محقق کنند
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش مشرق و به نقل از المیادین، «عبدالملک الحوثی» رهبر جنبش انصارالله یمن در سخنان امروز خود تاکید کرد: دیگر هیچ مکان امنی در نوار غزه وجود ندارد و همه چیز توسط سلاح‌های ممنوعه هدف قرار می‌گیرد.

وی در ادامه افزود: ننگ است جامعه بین الملل چشمان خود را بر روی جنایات رژیم صهیونیستی در نوار غزه و نقش اصلی آمریکا در این جنایات ببندد.

الحوثی تصریح کرد: آمریکا نقش نخست را در جنایات رژیم صهیونیستی در نوار غزه ایفا می‌کند. این کشور می کوشد با ارسال تعداد کمی کمک از طریق راه‌های هوایی به نوار غزه ملت‌های جهان را فریب دهد.

وی بیان کرد: آمریکا در عین حال ده‌ها تُن سلاح به اسراییل ارسال می‌کند تا به واسطه آن‌ها فلسطینی‌ها را قتل عام کند. این کشور مانع ارسال کمک‌های بشردوستانه به نوار غزه از طریق گذرگاه‌های آبی و زمینی و هوایی می‌شود. اشغالگران صهیونیست نتوانسته اند به اهداف خود در غزه برسند؛ نه اسرای صهیونیست را آزاد کرده و نه مقاومت فلسطین را نابود کردند.

الحوثی تاکید کرد: روحیه نظامیان صهیونیست که در غزه حضور دارند نیز نابود شده است. آمریکا و رژیم صهیونیستی امید خود را برای تحقق اهدافشان در نوار غزه از دست داده اند به همین دلیل دشمن صهیونیستی برای جبران این شکست، اقدام به نسل کشی در غزه می‌کند.

وی تصریح کرد: به جز آمریکا و انگلیس، تمام کشورهای جهان خواهان توقف جنگ در غزه هستند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها