کد خبر: 705234
تاریخ انتشار :

واکنش کنعانی به تحریم مقامات ایران توسط کانادا

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در واکنش به تحریم کانادا علیه دو تن از مقامات ایران گفت: این اقدام کانادا با اهداف و انگیزه‌های سیاسی و تبلیغاتی صورت می‌گیرد.

واکنش کنعانی به تحریم مقامات ایران توسط کانادا
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش گروه سیاست خارجی خبرگزاری تسنیم، ناصر کنعانی، سخنگوی وزارت امور خارجه اقدام اخیر دولت کانادا در تحریم مدیرعامل متروی تهران و یک نماینده زن در مجلس شورای اسلامی را قویا محکوم کرد.

کنعانی افزود: این اقدام کانادا با اهداف و انگیزه‌های سیاسی و تبلیغاتی و در ادامه رویکرد گزینشی این کشور در ارتباط با مسائل حقوق بشری ایران صورت می‌گیرد.

وی افزود: چنانچه مقامات کانادا حقیقتا نگران وضعیت حقوق زنان در جهان هستند، بهتر است به افکار عمومی خود و جهان نسبت به ادامه سکوت مرگبار خود در قبال نسل‌کُشی و کشتار بیرحمانه و دردناک بیش از 30 هزار شهروند فلسطینی توسط رژیم صهیونیستی طی حدود 5 ماه -که بیش از 70 درصد آنان زنان و کودکان هستند- پاسخگو بوده و با قطع حمایت خود از رژیم جنایتکار صهیونیستی، در جهت توقف بزرگترین فاجعه بشری جهان در نوار غزه گام بردارند.

روز گذشته دولت کانادا در اقدامی ضد ایرانی مسعود درستی، مدیرعامل متروی تهران و زهره الهیان، نماینده مجلس شورای اسلامی را به بهانه‌های حقوق بشری تحریم کرد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها