کد خبر: 705300
تاریخ انتشار :

خاخام اسرائیلی: اسرائیل را ترک خواهیم کرد

«یتسحاق یوسف» خاخام ارشد سرزمین های اشغالی شنبه شب تهدید کرد: اگر ما رو مجبور کنند که به ارتش اسرائیل بپیوندیم، همگی اسرائیل را ترک خواهیم رفت.

خاخام اسرائیلی: اسرائیل را ترک خواهیم کرد
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش ایرنا به نقل از المیادین، رسانه های رژیم صهیونیستی به نقل از یوسف گزارش دادند که این خاخام یهودی گفته قبیله «لاوی» از پیوستن به ارتش معاف هستند و تحت هیچ شرایطی نباید این کار صورت گیرد و در صورتی که مجبور به ملحق شدن به ارتش شوند، همگی این سرزمین را ترک خواهند کرد.

شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی پیشتر گزارش داد که از ۷ اکتبر (۱۵ مهرماه) و آغاز حمله حماس تاکنون ۳۰ هزار نفر اسرائیل را ترک کردند.

به گزارش ایرنا، نهادهای جمعیتی و مهاجرتی رژیم اشغالگر قدس ۱۵ آذرماه نیز اعلام کردند عملیات طوفان الاقصی که جنبش حماس در هفتم اکتبر (۱۵ مهر) علیه اشغالگران آغاز کرد، باعث فرار صدها هزار صهیونیست از سرزمین های اشغالی و بازگشت آنها به کشورهای اصلی شان شده است.

براساس اطلاعات منتشر شده توسط این نهادها که در پایگاه صهیونیستی «زمان اسرائیل» منتشر شد، از هفتم اکتبر تا ابتدای نوامبر (از اواسط مهرماه تا آبان ماه) گذشته حدود ۳۷۰ هزار صهیونیست سرزمین های اشغالی را ترک کرده اند.

این در حالی است که از سپتامبر تا هفته اول اکتبر (اواسط شهریور تا اواسط مهرماه) گذشته حدود یک میلیون نفر سرزمین های اشغالی را ترک کرده‌اند که شماری از بازگشت خودداری کرده‌اند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها