کد خبر: 706316
تاریخ انتشار :

زخمی شدن ۴ صهیونیست در عملیات جدید کرانه باختری

منابع عبری از زخمی شدن ۴ پلیس اسرائیلی در یک عملیات ضد صهیونیستی جدید در کرانه باختری خبر دادند.

زخمی شدن ۴ صهیونیست در عملیات جدید کرانه باختری
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، رسانه‌های عبری سپیده دم امروز چهارشنبه از یک عملیات ضد صهیونیستی جدید در کرانه باختری خبر دادند که طی آن 4 نیروی پلیس رژیم اشغالگر مجروح شدند و حال دو تن از آنها وخیم اعلام شده است.

به گزارش رسانه‌های عبری، این عملیات ضد صهیونیستی به روش زیرگرفتن با خودرو در شهرک «کوخاو یائیر» در نزدیکی قلقیلیه واقع در کرانه باختری انجام شده است.

پلیس رژیم اشغالگر در بیانیه‌ای به این منظور اعلام کرد که عامل این عملیات جوانی 26 ساله از اهالی الطیره بوده و 4 نیروی پلیس اسرائیل را با خودرو زیر گرفت و آنها را زخمی کرد و سپس خود را به ایست‌بازرسی الیاهو رسانده و آنجا قصد داشت نظامیان اسرائیلی را با چاپو (سلاح سرد) بزند.

پلیس رژیم صهیونیستی در ادامه گزارش داد که نظامیان این رژیم به سوی عامل عملیات مذکور تیراندازی کرده و او را به شهادت رساندند.

بعد از آن هواپیماهای دشمن صهیونیستی در آسمان منطقه قلقیلیه به پرواز درآمدند و در جستجوی دیگر عاملان احتمالی این عملیات بودند.

منابع فلسطینی هم گزارش دادند که طی 24 ساعت گذشته عملیات‌های مقاومتی در مناطق مختلف کرانه باختری همچنان با شدت ادامه داشته است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها