کد خبر: 707575
تاریخ انتشار :

حزب‌الله: عملیات «وعده صادق» منطقه را وارد مرحله جدیدی کرد

یکی از مسئولان حزب‌الله با اشاره به اینکه عملیات «وعده صادق» ایران مایه افتخار و شادی مردم فلسطین و همه آزادگان و مقاومت است تاکید کرد این عملیات معادلات جدیدی را تثبیت کرد و مرحله بعد از آن در منطقه مانند مرحله قبل از این عملیات نخواهد بود.

حزب‌الله: عملیات «وعده صادق» منطقه را وارد مرحله جدیدی کرد
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، شیخ «نبیل قاووق» عضو شورای مرکزی حزب‌الله لبنان در سخنانی درباره عملیات تلافی‌جویانه «وعده صادق» جمهوری اسلامی ایران ضد رژیم صهیونیستی در عمق فلسطین اشغالی اعلام کرد که پاسخ ایران به جنایت تروریستی رژیم اشغالگر علیه کنسولگری این کشور در دمشق، در تاریخ درگیری با دشمن صهیونیستی، بی‌سابقه و بسیار شجاعانه و قدرتمند بود.

شیخ قاووق افزود: این پاسخ ایران، رعب و وحشت را در تمام خانه‌های صهیونیست‌ها در فلسطین اشغالی از کریات شمونه تا ایلات ایجاد کرد و از سویی موجب دلگرمی و شادی قلب ملت فلسطین و همه آزادگان جهان شد و از سوی دیگر قلب کینه توزان و حسودان و سازشکاران را آکنده از تلخی کرد.

این مسئول حزب‌الله تصریح کرد: کاملا طبیعی است که طرف‌های ذلیل و حقیر از این شجاعت و افتخار جمهوری اسلامی ایران ناراحت شوند. تصویر موشک‌های ایران بر فراز کنست رژیم صهیونیستی، صحنه‌ای پر از افتخار و غرور و عزت برای مقاومت است.

وی در پایان تاکید کرد که با این پاسخ ایران به دشمن صهیونیستی، منطقه وارد مرحله‌ای جدید شد و همه معادلات قبلی را شکست و معادلات جدیدی را تثبیت کرد. مرحله بعد از عملیات وعده صادق در منطقه هرگز مانند قبل از آن نخواهد بود.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها