کد خبر: 708827
تاریخ انتشار :

زد و خورد میان معترضان صهیونیست و عناصر پلیس در اراضی اشغالی

رسانه های صهیونیستی از درگیری و زد و خورد میان عناصر پلیس و معترضان به قانون پیوستن به ارتش رژیم صهیونیستی در اراضی اشغالی خبر دادند.

زد و خورد میان معترضان صهیونیست و عناصر پلیس در اراضی اشغالی
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش مشرق، به نقل از المیادین، رسانه های عبری زبان ساعتی قبل گزارش دادند که معترضان صهیونیست موسوم به حریدیم (یهودیان تندور) مسیر ورودی منطقه بنی براک را در اعتراض به قانون ملحق شدن به ارتش بسته اند.

بر اساس این گزارش، عناصر پلیس رژیم صهیونیستی نیز اقدام به متفرق کردن معترضان صهیونیست با استفاده از خشونت کرده است. این اعتراضات در مسیر شماره چهار نزدیک تل آویو انجام شده است.

رسانه های صهیونیستی گزارش دادند: پلیس دست کم چهار معترض را در این منطقه بازداشت کرده است.

پیش از این «یائیر لاپید» رییس مخالفان کابینه رژیم صهیونیستی تاکید کرده بود که عناصر موسوم به حریدیم (یهودیان تندرو) در سن خدمت باید به ارتش ملحق شوند.

وی افزود: ارتش اسراییل در حال حاضر به این مساله نیاز دارد.

این در حالی است که «اسحاق یوسف» خاخام ارشد سرزمین‌های اشغالی در سخنانی تهدید آمیز تاکید کرده بود: اگر کابینه اسراییل ما را مجبور کند که به ارتش بپیوندیم همگی این منطقه را ترک خواهیم کرد.

پیش از این «بنی گانتز» وزیر جنگ سابق رژیم صهیونیستی اذعان کرده بود که لایحه قانون نظامی که احزاب موسوم به حریدیم به دنبال تصویب آن هستند باعث وقوع درگیری‌های خطرناک در اراضی اشغالی خواهد شد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها