کد خبر: 630267
تاریخ انتشار :

فوق‌العاده ویژه معلمان پرداخت می‌شود؟

طبق توافق معاونین وزارت آموزش و پرورش، دیوان محاسبات کل کشور و سازمان برنامه و بودجه مبنی بر رفع مغایرت احکام صادر شده مقرر شد که فوق العاده ویژه معلمان، مطابق قانون در شهریور پرداخت شود.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

در جلسه‌ای با حضور معاونین وزارت آموزش و پرورش، دیوان محاسبات کل کشور و سازمان برنامه و بودجه در خصوص پرداخت فوق العاده ویژه معلمان به استناد "بند ۱۰ ماده ۶۸ قانون مدیریت خدمات کشوری، با رعایت مصوبه شماره ۱۳۸۰۹۱/ت ۵۰۰۰ هه مورخ ۱۵/۱۱/۱۳۹۳ هیأت وزیران" برای مشمولین طرح طبقه بندی مشاغل معلمان کشور به میزان حداقل ۲۱ و حداکثر ۲۷ درصد براساس بند الف تبصره ۱۲ قانون کل کشور، مقرر شد پس از رفع مغایرت احکام صادره، افزایش فوق العاده ویژه مشمولین مفاد مصوبه یادشده در شهریور ماه سال ۱۴۰۰ اعمال گردد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

Markets