کد خبر: 627587
تاریخ انتشار :

درگیری مسلحانه تکاوران پلیس کرمان با کاروان خودرویی قاچاقچیان

سرپرست قرارگاه عملیاتی ابوذر فرماندهی انتظامی استان کرمان از کشف ۲۳۰ کیلوگرم تریاک و هلاکت یک قاچاقچی در درگیری مسلحانه کاروان خودرویی قاچاقچیان با ماموران یگان تکاوری ۱۱۶ شهرستان کهنوج خبر داد.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

سرهنگ"مهدی توسنگ" امروز 13 مردادماه با اعلام این خبر اظهار کرد: ماموران یگان تکاوری۱۱۶ شهرستان کهنوج با انجام اقدامات اطلاعاتی از قصد قاچاقچیان برای انتقال یک محموله سنگین موادمخدر به مرکز استان مطلع و با توجه به احتمال عبور این محموله از محور کهنوج-فاریاب در یک نقطه از این محور مستقر شدند.

وی افزود: در ادامه سرنشینان سه دستگاه خودروی پژو عبوری از این محور در مواجهه با حضور ماموران با دور زدن و حرکت خلاف جهت به سمت ماموران آتش گشودند و پس از رویارویی با تعقیب و مراقبت و آتش پر حجم تکاوران پلیس هر یک به سمتی فرار و سرنشینان یکی از خودروها با ادامه تیراندازی به سمت ماموران، بار همراه خود را به بیرون از خودرو پرتاب کردند.

سرپرست قرارگاه عملیاتی ابوذر اضافه کرد: در ادامه این درگیری با سرعت عمل و موضع گیری مناسب ماموران،  یک دستگاه خودروی دیگر قاچاقچیان هم از حرکت باز ایستاد و سرنشینان آن با استفاده از عوارض طبیعی اطراف جاده از دید خارج شدند که ماموران در بازرسی از این خودرو یک قبضه سلاح کلاش با ۳۰ تیر جنگی و در پاکسازی منطقه نیز ۲۳۰ کیلو و ۸۰۰ گرم تریاک کشف کردند.

وی بیان کرد: طی این درگیری سخت و پیچیده یکی از قاچاقچیان مسلح که نقش راه پاک کن این محموله را بر عهده داشت دستگیر و در ادامه مشخص شد یکی دیگر از قاچاقچیان مسلح نیز به هلاکت رسیده است که تلاش ها برای شناسایی و دستگیری سایر قاچاقچیان فراری ادامه دارد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما