کد خبر: 660716
تاریخ انتشار :

"سلطان سفید" در چنگ قانون

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری سرشبکه قاچاق موادمخدر در جنوب شرق کشور معروف به سلطان سفید تبعه کشور افغانستان خبر داد.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

سردار احمد طاهری امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس در زاهدان، اظهارداشت: با اقدامات اطلاعاتی پلیس مواد مخدر فراجا و پلیس مواد مخدر سیستان و بلوچستان  سرشبکه توزیع قاچاق مواد مخدر به همراه 10 نفر از همدستانش در چندین باب منزل مسکونی در نقاط مختلف سطح شهرستان زاهدان دستگیر و از متهمان چندین محموله  انواع مواد مخدر صنعتی و نیمه صنعتی و 7 دستگاه خودرو و سلاح و مهمات جنگی کشف و توقیف شد. 

این مقام ارشد اظهار داشت: نامبرده سرشبکه باند بین المللی قاچاق مواد مخدر با هویت و اسامی مختلف در حوزه شمال و مرکز استان سیستان و بلوچستان به همراه ده ها نفر رابط و همدست در زمینه مواد مخدر صنعتی به صورت گسترده فعالیت می نمود. 

سردار طاهری افزود: طی  بازجویی و تحقیقات صورت گرفته، متهم موصوف حساب های مالی خود را در پوشش فروش لوازم یدکی خودرو های سنگین و نیمه سنگین و پارچه فروشی بنحوی که در هریک از این مکان های تجاری که در خارج از استان بود چند دستگاه کارتخوان  قرار داده و از آن طریق پول را به حساب خود منتقل می کرده‌ درصورتی که نوعی پولشویی محسوب می شود و گردش مالی حساب های باند وی طی استعلام صورت گرفته  در 5 ماهه سال جاری بالغ بر 500 میلیارد تومان بوده است. 

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد:مقابله با قاچاقچیان مواد مخدر خط قرمز پلیس این استان بوده، و در مقابله با پدیده خانمان سوز قاچاق مواد افیونی عزم راسخ داشته و از شهروندان خواست اخبار و اطلاعات خود را در این خصوص با تماس 110 در اختیار پلیس قرار دهند. 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها