کد خبر: 685716
تاریخ انتشار :

نگاه تحلیلگر/گفتگوی نامه‌نیوز با محمد مهاجری

جریان بذرپاش مشغول موج دوم خالص‌سازی است

تحلیلگر مسائل سیاسی گفت: جریان آقای بذرپاش مشغول خالص سازی دیگری هستند. این جریان می خواهد کاری کند که نمایندگان مجلس آینده وکیل الدوله هایی باشند که به هیچ وجه مزاحمتی برای دولت آقای رئیسی نتراشند.

جریان بذرپاش مشغول موج دوم خالص‌سازی است
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

گروه سیاست نامه نیوز: هنرنمایی های جبهه پایداری در دولت و مجلس صدای همه را درآورده است، حتی اخیرا حدادعادل نیز تلویحا از این جبهه انتقاد کرد.

محمد مهاجری در گفتگو با نامه نیوز درباره انتقاد حدادعادل از جبهه پایداری گفت: آقای حدادعادل نیز بعد از سالها متوجه شد که جبهه پایداری همان جریانی است که به شدت دنبال خالص سازی است و با چنبره ای که بر دولت آقای رئیسی زده، می خواهد تمام قدرت را مال خود کند که آقای حدادعادل نیز از این وضعیت ناراضی است.

وی افزود: جریان اصولگرا به تدریج در حال متوجه شدن است که ناکارآمدی های دولت عمده اش به جبهه پایداری برمی گردد و دوم آنکه جریان یکدست سازی و خالص سازی عملا نان و سودش به سفره جبهه پایداری رفته است و بقیه خیلی از آن منفعتی نبردند، به همین دلیل آقای حدادعادل و دوستانش می خواهند جبران گذشته کنند.

این فعال مطبوعاتی یادآور شد: امیدوارم نتیجه صحبت های آقای حدادعادل نهایتا مثل انتخابات سال 1398 منجر به ائتلاف دقیقه نودی با جبهه پایداری نشود چون جبهه پایداری کاملا در عرصه سیاسی کاسب کارانه عمل می کند، وقتی ببیند شانسی برای پیروزی ندارد لحظه آخر به سمت ائتلاف با سایر اصولگراها خواهد آمد.

مهاجری ادامه داد: البته در این میان نباید جریان آقای بذرپاش را فراموش کرد. این جریان به نمایندگی از آقای رئیسی مشغول خالص سازی دیگری هستند. این جریان می خواهد کاری کند که نمایندگان مجلس آینده وکیل الدوله هایی باشند که به هیچ وجه مزاحمتی برای دولت آقای رئیسی نتراشند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما