کد خبر: 691151
تاریخ انتشار :

اعتراف اسرائیل به قدرت حزب الله

درپی تداوم تنش در مرز لبنان و فلسطین اشغالی و نگرانی‌های مقامات تل‌آویو نسبت به ورود جدی مقاومت اسلامی لبنان به نبرد، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در سخنانی به قدرت بالای حزب الله لبنان اذعان کرد.

اعتراف اسرائیل به قدرت حزب الله
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش ایسنا، یوآو گالانت، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در سخنانی در این باره گفت که ارتش این رژیم در جبهه شمالی (مرز لبنان و فلسطین اشغالی) آماده نبرد است.

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، وی در جریان یک نشست امنیتی با مقامات امنیتی بلند پایه رژیم صهیونیستی اذعان کرد: حزب‌الله لبنان ۱۰ برابر قدرتمنتر و قویتر از جنبش حماس است.

وی از مقامات ارشد دولتی خواست تا برای تکمیل انتقال ذخایر و تجهیزات نظامی به ارتش در جبهه شمالی اقدام کنند.

همزمان با عملیات طوفان الاقصی مقاومت فلسطین علیه رژیم صهیونیستی، مرزهای لبنان و سرزمین‌های اشغالی نیز طی روزهای اخیر شاهد تبادل آتش میان ارتش رژیم صهیونیستی و حزب‌الله لبنان بوده است.

رسانه‌های عبری در این باره گزارش داده‌اند که از زمان آغاز نبرد طوفان الاقصی و شلیک موشک از جنوب لبنان چند افسر و نظامی صهیونیست کشته شدند و نیروهای اشغالگر مجبور به تخلیه هزاران شهرک‌نشین از شمال فلسطین اشغالی شدند.

تعدادی از شهرک نشینان نیز به صورت خودخواسته شهرک‌ها را ترک کردند و بیشتر شهرک‌های شمال در حال حاضر خالی شده و فقط سربازان دشمن در آنجا مستقر هستند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها