کد خبر: 692859
تاریخ انتشار :

نگاه تحلیلگر/ گفتگوی نامه نیوز با غلامعلی جعفرزاده

ثبت‌نام نمایندگان برای اعزام به غزه باید حقیقی باشد نه نمادین

یک فعال سیاسی گفت: ثبت نام نمایندگان برای اعزام به غزه باید حقیقی باشد و نشان دهند که تمایل واقعی دارند که بروند و با رژیم صهیونیستی بجنگند.

ثبت‌نام نمایندگان برای اعزام به غزه باید حقیقی باشد نه نمادین
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

گروه سیاست نامه نیوز: ۱۴۲ نماینده مجلس برای اعزام به غزه ثبت نام کردند اما جلالی نماینده عضو جبهه پایداری اعلام کرد این ثبت نام نمادین بود و این نمایندگان قصدی برای اعزام ندارند.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفتگو با نامه نیوز درباره ثبت‌نام نمادین 150 نماینده برای اعزام به غزه گفت: این حرف زشتی که می گویند «نام نویسی کردیم اما از اول هم قرار نبود کسی به غزه برود». در واقع از این به بعد نمایندگان مجلس باید مشخص کنند حرفی که می زنند نمادین است یا واقعی.

وی افزود: مگر در زمان 8 سال دفاع مقدس، نمایندگان مجلس نمادین برای اعزام به جبهه نام نویسی می کردند؟ خیر، واقعی به نبرد با دشمن متجاوز می رفتند و در این راه شهید یا مجروح می شدند بنابراین حرف نامربوطی است که آن آقای نماینده زد. او باید بداند کسی که ثبت نام می کند نمادین نیست.

این فعال سیاسی با تمسخر شدن ادعای «نمادین بودن ثبت نام نمایندگان برای اعزام به غزه» در رسانه های معاند اظهار کرد: 6 میلیون نفر مردم عادی برای مبارزه با رژیم صهیونیستی ثبت نام کردند؛ طبیعی است که نمایندگان مجلس باید در صف جلوتر در این نبرد و مبارزه قرار بگیرند.

جعفرزاده ادامه داد: نمادین بودن ثبت نام نمایندگان برای اعزام به غزه موجب بی اعتمادی مردم به مجلس و بی اعتباری نمایندگان می شود. از این به بعد هیچ حرف و قولی را جامعه از نمایندگان مجلس باور نخواهند کرد. امیدوارم هرچه سریعتر این عبارت ناصحیح اصلاح شود. ثبت نام نمایندگان برای اعزام به غزه باید حقیقی باشد و نشان دهند که تمایل واقعی دارند که بروند و با رژیم صهیونیستی بجنگند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها