کد خبر: 701498
تاریخ انتشار :

ادعای عضو ارشد دولت رئیسی: انتخابات داریم چه انتخاباتی!

ایلام استاندار ایلام گفت: امروز دشمن مشارکت حداکثری در انتخابات را هدف قرار داده که رسانه‌ها می‌توانند در این عرصه به خوبی به رسالت خود عمل کنند.

ادعای عضو ارشد دولت رئیسی: انتخابات داریم چه انتخاباتی!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

«حسن بهرام‌نیا» امروز پنج‌شنبه ۵ بهمن در نشست خبری  اظهار کرد: امروز ما با جنگ پیچیده‌ای روبرو هستیم که سلاح رسانه ها در برابر آن جهاد تبیین است.

وی گفت: اربعین یک نعمت برای استان است و استان را زنده کرد و  ایلام را به عنوان نگین فرهنگی و معنوی در کشور معرفی کرد.

استاندار ایلام با بیان اینکه امروز دشمن در حال  تزریق پمپاژ ناامیدی در قالب جنگ شناختی بر جامعه است، تصریح کرد: دشمنان و بدخواهان نظام با استفاده از همه ظرفیت های مالی و رسانه ای برای اینکه ناامیدی را در جامعه ترویج کنند هیچ مضایقه ای نداشتند، در طول ۴۵ سالی که از عمر بابرکت این نظام می گذرد مردم ایران اسلامی با این تهدیدها مواجه شدند و آنها را تجربه کردند، از جمله جنگ های سخت و نیمه سخت، جنگ فرهنگی و اقتصادی، جنگ آب و... آخرین جنگ دشمن که از همه جنگ‌ها پیچیده‌تر و خطرناک‌تر و براندازتر بوده جنگ ادارکی و شناختی است.

بهرام‌نیا  تصریح کرد: جنگ اداراکی به گونه ای بوده که امروز برای استقرار حاکمیت نظامهای سیاسی دنیا هر کسی که با برنامه تر و قوی تر برای اجرایی شدن این جنگ شناختی و اداراکی ورود کند در واقع غالب‌تر و پیروز است.

وی گفت: جنگ شناختی شناخت و آداب و رسوم ما را هدفگیری می کنند و یک جنگ بسیار پیچیده و مرموز و نامحسوس است و آنقدر این جنگ پیچیده و موذیانه است که از این جنگ به منزله موریانه ای که از درون در داخل یک درخت رخنه می کند یاد می‌کنند.

استاندار ایلام ادامه داد: امروز با این چنین جنگی مواجه هستیم و رسانه ها و اصحاب قلم و فرهنگ رسالت سنگینی و سترگی دارند، مقام معظم رهبری هم تاکید دارند که نسبت به تبیین مسائل ورود شود و از تبیین در حوزه های مختلف اقتصادی، فرهنگی و سیاسی به جهاد تبیین نام بردند، جهاد تبیین به تعبیر مقام معظم رهبری جهاد انبیاست،  لذا اصحاب رسانه و قلم رسالتشان همان رسالت ائمه معصومین است.

بهرام‌نیا تصریح کرد: امروز ما با جنگ پیچیده ای روبرو هستیم که سلاح رسانه ها همین جهاد تبیین است، این جنگ اداراکی حمله به منبع ادراک به کمک سلاح اطلاعات است، ما برای مبارزه با این جنگ اداراک و شناختی باید با استفاده از اطلاعات خودمان به عنوان یک سلاح به جنگ شناختی حمله‌ور شویم و به میدان کارزار برویم.

وی ادامه داد: دشمن امروز در راستای باورزدایی جوانان نسبت به آرمان و حاکمیت نظام جمهوری اسلامی تلاش می کند و پمپاژ ناامیدی در قالب بی اعتمادی به مسئولین در جامعه در حال القاء شدن است.

استاندار ایلام تصریح کرد: امروز دشمن با همه سازو و کارش برای اینکه انتخابات ما را از نظر مشارکت کم رنگ و بی رنگ کند دارد از همه ساز و کارش استفاده می کند، یکی از مولفه های قوی قدرت نرم جامعه مشارکت در انتخابات است.

بهرام نیا ادامه داد: اربعین استان ایلام را به عنوان نگین فرهنگی و معنوی در کشور معرفی کرد، امروز هر مسئولی در مرکز حضور پیدا می کند از احترام ویژه‌ای برخوردار است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها