کد خبر: 702108
تاریخ انتشار :

معاون رئیسی: ایران آباد میخواهید در انتخابات شرکت کنید!

ایسنا/اصفهان معاون پارلمانی رییس جمهور گفت: هر کس خواهان ایران آباد و سربلند است باید در انتخابات شرکت کند.

معاون رئیسی: ایران آباد میخواهید در انتخابات شرکت کنید!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

سید محمد حسینی، ظهر امروز(پنجشنبه، ۱۲ بهمن ماه) در مراسم یادواره روحانی شهید حجت الاسلام طباطبائی نسب و ۵۰ شهید بخش مهاباد در امامزاده اسحاق(ع) روستای خوش‌آباد، اظهار کرد: تکلیف دولت خدمت به مردم است و در بحث ایجاد فرصت‌های شغلی بیش از ۶ هزار واحد تولیدی نیمه راکد یا تعطیل احیا شده است.

وی افزود: با تلاش‌های که در چند وقت گذشته انجام شده است ۴۶ سفر استانی و ۲۵ سفر خارجی هیئت دولت مصوبات و نتایج خوبی برای مردم به دنبال داشته است.

به گزارش ایسنا، معاون پارلمانی رئیس جمهور به برنامه ریزی برای جلوگیری از فرارهای مالیاتی اشاره کرد و گفت: ۵ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر از افرادی که دارای درآمد زیاد بودند، اما به روش‌های مختلف فرار مالیاتی داشتند شناسایی شده‌اند.

حسینی با اشاره به وقفه ایجاد شده در دهه ۹۰ در زمینه ساخت مسکن در کشور، تصریح کرد: در چند سال اخیر عملیات ساخت بیش از ۱ میلیون و۸۰۰ هزار واحد مسکونی در کشور شروع شده است.

وی ایجاد توازن در پرداخت حقوق، تقویت کالابرگ الکترونیکی و سرمایه گذاری در حوزه ترانزیت برای ایجاد درآمد پایدار را از دیگر اقدامات دولت اعلام کرد و گفت: آشوب سال گذشته با هدف ایجاد ناامنی، درگیر کردن کشور و وارد شدن خسارت اقتصادی برنامه‌ریزی شده بود که با حضور مردم در صحنه خنثی شد.

معاون پارلمانی رییس جمهور با اشاره به لزوم حضور پرشور مردم در انتخابات اسفندماه تصریح کرد: امروز هم حضور در انتخابات یک وظیفه است و هر کس خواهان ایران آباد و سربلند است باید در انتخابات شرکت کند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها