کد خبر: 703278
تاریخ انتشار :

گروگانگیری در شیراز/ ۳ گروگان آزاد شدند

ایسنا/فارس فرمانده انتظامی شیراز گفت: در یک عملیات ضربتی پلیس، ۳ گروگان صحیح و سالم آزاد و به آغوش گرم خانواده بازگشتند.

گروگانگیری در شیراز/ ۳ گروگان آزاد شدند
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

فرج شجاعی امروز، ۲۶ بهمن بیان کرد: بامداد امروز در پی اعلام به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره آدم‌ربایی در شهرک رکن آباد شیراز و متواری شدن گروگانگیرها، بلافاصله شناسایی و دستگیری آن‌ها در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

 

وی افزود: ماموران کلانتری ۳۰ رکن آباد در بررسی‌های اولیه مطلع شدند فردی ۲۶ ساله با تهدید سلاح گرم با ورود به منزل مردی ۸۰ ساله، وی و ۲ فرزند ۴۰ و ۴۵ ساله‌اش را گروگان و با همکاری دوستش(راننده) با سواری پژو پارس آنها را به منزل خود می‌برند.

فرمانده انتظامی شیراز ادامه داد: ماموران انتظامی سریعا تحقیقات خود را آغاز و مخفیگاه گروگانگیرها را شناسایی و با حضور به موقع در محل، موفق شدند در کمتر از یک ساعت گروگان‌ها را صحیح و سالم از چنگ آدم ربایان آزاد کنند.

شجاعی با بیان اینکه در این خصوص یک نفر گروگانگیر (راننده) دستگیر و تلاش برای دستگیری دیگر همدستش که قبل از حضور پلیس متواری شده بود، ادامه دارد، تصریح کرد: در بررسی‌های تخصصی مشخص شد علت گروگانگیری اختلافات ملکی بوده است.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهم برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد، گفت: پلیس با تمام توان در راستای تامین نظم و امنیت و ارتقای احساس امنیت شهروندان با هر نوع بی نظمی و سلب آسایش عمومی برابر قانون با مجرمان برخورد خواهد کرد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها