کد خبر: 703776
تاریخ انتشار :

نگاه تحلیلگر/گفت‌وگوی «نامه‌نیوز» با حبیب الله بوربور

شنیدم لاریجانی تدوین لیست مطهری را راهبری می‌کند

فعال سیاسی گفت: شنیدم آقای لاریجانی در تدوین لیست مطهری راهبری و کار می کند، اگر این طور باشد تا حدودی استقبال خوب خواهد بود.

شنیدم لاریجانی تدوین لیست مطهری را راهبری می‌کند
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

گروه سیاست نامه نیوز: فاز اصلی رقابت های انتخاباتی از پنجشنبه آغاز می شود و فهرست های یکی پس از دیگری اعلام خواهد شد. در این میان حضور جریان منتقدان وضع موجود با فهرستی تحت عنوان «صدای ملت» شاید بتواند معادلات صحنه را دست خوش تغییر کند.

حبیب الله بور بور در گفت‌وگو با نامه نیوز درباره میزان تأثیرگذاری فهرست صدای ملت بر معادلات انتخابات 11 اسفند گفت: اگر افراد شناخته شده و خوشنام در این فهرست باشند، رأی نسبی خوبی را خواهند آورد ولی اگر گمنام بیشتر در این فهرست قرار گیرند، به نظر نمی آید با اقبالی مواجه شوند.

وی درباره نگاه اصلاح طلبان به لیست علی مطهری افزود: آنها محاسبه می کنند اگر ببینند این لیست رأی می آورد همه حمایت می کنند و با تمام وجود به صحنه می آیند تا بگویند «با آنکه شرکت نکردیم و فقط از یک فهرست حمایت کردیم این فهرست رأی آورد، حالا ببینید اگر می آمدیم چه نتیجه ای کسب می کردیم».

این فعال اصولگرا اظهار کرد: اگر اصلاح طلبان ارزیابی شان این باشد که با وجود حمایت کردن لیست آقای مطهری رأی نمی آورد، قطعا سرد برخورد می کنند و این موجب خواهد شد که از آن لیست زیاد استقبالی نشود.

عضو خانه احزاب درباره میزان استقبال پایگاه رأی اصلاحات از لیست علی مطهری بیان کرد: شنیدم آقای لاریجانی در تدوین این لیست راهبری و کار می کند، اگر این طور باشد تا حدودی استقبال خوب خواهد بود ولی اگر این لیست را بخواهند به عملکرد جریان چپ وصل کنند مردم روی خوشی نشان نخواهند داد چون امروز شرایط موجود و نارضایتی ها عمدتا به دلیل عملکرد جریان چپ است که 35 سال قدرت را در دست داشت.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها